Zegway je super!

Úvodní stránkaZegway je super!
3.srpen 2016 od chlad v rubrikách GigaTech
štítky ZEGWAY, Pohoda, Léto, Jízda, Gyroboard, Kvalita, děti, Dárek, Tip na Vánoce, Tip

ZEGWAY je značka. Značka revolučního osobního gyroboardu (vozítko), které má za cíl Vám ukázat, že existují i jiné způsoby přepravy a hlavně má za cíl Vás i pobavit novým zážitkem.

Srdcem elektrického GYROBOARDU je balanční zařízení, které reaguje svými akcelerčními senzory na náklon těla a tomu přizpůsobuje směr a rychlost. Čím více se nakloníte v daném směru, tím větší úhel jízdy a tím větší rychlost. Zastavujete  pomocí dynamické ekvilibrace - vyvažování. Má moderní vzhled, jednoduchou obsluhu, snadné řízení s nízkonákladovým provozem, které chrání životní prostředí ale hlavně, je to dobrý společník. 

Kde ho seženete?

Téměř kdekoliv. Stačí se podívat na naši mapu a vybrat si nejbližší obchodní dům či nákupní středisko, kde si jej můžete pořídit.

MAKRO
AHOLD (Albert)
METRO SK

Především ale online na webu: http://www.zegway.cz/

Tohle všude jsou místa, kde si můžete ZEGWAY již zítra odnést domů. Není náhoda, že prodej má tak široké zastoupení. Jedná se totiž o produkt, u kterého si můžete být jisti kvalitou. Nejedná se o nekvalitní „čínský šmejd“. Uvnitř každého ZEGWAY je uschovaná kvalitní baterie značky SAMSUNG, která zaručuje svým majitelům dlouhou životnost.

Objednat si samozřejmě můžete náhražku z Číny. Jistě ušetříte i peníze. Jenže … stojí to za ten risk. Nad špatně ušitým trikem se dá mávnout rukou, ale nad takhle specifickým produktem asi jen tak rukou nemávnete. A domlouvat si reklamaci v Číně, kde najednou nebude nikdo umět ani pořádně anglicky. UFF.

Náhradní díly

Může se stát, že budete potřebovat náhradní. Ne všechny divoké jízdy či Vaše experimenty ZEGWAY vydrží … Stát se může cokoliv. Jenže ani tady se vůbec nemusíte bát. Nemusíte se bát, že byste museli něco složitě hledat a objednávat. Náhradní díly, náhradní baterie. Nic není problém. V případě potřeby je vše připraveno.

chlad Autor chlad