Zahradní topidlo Pyramida

Úvodní stránkaZahradní topidlo Pyramida
16.leden 2018 od chlad v rubrikách Hobby a zahrada
štítky Zahrada, Topení, Nábytek

Zahradní stylové topidlo Pyramida v černém provedení s nerezovými prvky. Designové zahradní topidlo Pyramida v nerez provedení. Zahradní terasové topidlo na Propan-Butan v nerezovém provedení poskytuje dostatek tepla a příjemné dekorativní osvětlení.

Zahradní terasové topidlo na propan - butan v nerezovém provedení. Na blízko poskytuje dostatek tepla. Topidlo má i příjemné dekorativní osvětlení, které decentně zatraktivní Vaší terasu nebo samotný venkovní večírek. Vhodné pro vytvoření příjemného prostředí na vaší terase. Ideální pro soukromé, ale i komerční využití. Topidlo je vybaveno plynulou regulací výkonu, piezozapalováním, protipádovou pojistkou a kolečky pro snadný transport.

 

 Zahradní topidlo Pyramida černé včetně příslušenství | Gigamat.cz

Základní vlastnosti zahradního topidla Pyramida

Hloubka: 73 m
Výkon: 5-13 kW
Hmotnost: 25 kg
Spotřeba: 945 g/hod
Předpokládaná výdrž: 5,5h (5kg), 11h (10h)
Rozměry: 227 x 73 (výška x šířka)

Výhody zahradního topidla Pyramida

Topidlo má plynulou regilaci výkonu a tedy pohodlně ovlivníte intezitu světla a tepla. Obsahuje piezozapalování, což oceníte při pohodlném zapalování tohoto topidla. Zmáčknutím zapalovače se uvolní kladivo hnané pružinou a narazí na piezoelektrický krystal, který při své deformaci vyprodukuje dostatečně vysoké napětí a vznikne jiskra. Ta je odvedena do jiskřiště a tam zapálí plyn. Jedno zmáčknutí, jedna jiskra. V případě pádu je topidlo vybaveno tzv. pádovou pojistkou. Při pádu či velkém naklonění topidlo automaticky zhasne. Jednou z výhod jsou kolečka, která slouží k pohodlné manipulaci s topidlem.

https://www.gigamat.cz/zahradni-topidlo-pyramida-cerne-vcetne-prislusenstvi-p120313

chlad Autor chlad