Za extra romantikou a luxusem na Karlštejn

Úvodní stránkaZa extra romantikou a luxusem na Karlštejn
1.prosinec 2016 od chlad v rubrikách Cestování
štítky Česko, Cestování, Kraje, Hrady, Hotel, Ubytování

Karlštejn je asi nejznámější český hrad. Aby ne, je totiž neodmyslitelně spjat s Karlem IV. a jeho krásu umocňuje malebné údolí Berounky. Každoročně sem míří tisíce turistů. Většinou si prohlédnou hrad a jedou zase zpět do ruchu města. Nevyplácí se dělat takovou chybu. Jen kousek od hradu leží místo, které je jako stvořené pro příjemný odpočinek. Snoubí se v něm dávné časy, vymoženosti moderní doby a luxus…

Přestavba historického mlýna se vyplatila

Ještě dříve než samotný hrad stál na břehu řeky Berounky velký mlýn. Jako historická památka se nedochoval, ovšem náročná rekonstrukce napomohla k tomu, že na místě vznikl luxusní hotel. Budova je původní, vše ale vytvořeno tak, aby si hosté mohli užívat absolutní komfort a užívat si krásu okolí i pocit, že se nachází na historicky významném místě. Ubytování v hotelu Karlštejn je možné ve stylově vybavených pokojích. Hotel jich má celkem 21, na všech je pokrytí wifi. K nejkrásnějším patří The best room his, jehož ozdobou je volně stojící osvětlená vana.

Speciální nabídka

Romantický hotel Karlštejn připravil zajímavé pobytové balíčky – romantický a relaxační. Užijete si zde například líbánky či oslavu výročí svatby, vyrazit ale samozřejmě můžete „jen tak“. Součástí relaxačního balíčku je i exkluzivní pronájem Wellness centra na 1,5 hodiny. Pobyt vám zpříjemní lahví sektu. Nově hotel připravil i silvestrovské pobyty na 1 nebo 2 noci. Oslavu nového roku si užijete ve velkém stylu.

Vyžití je bohaté

I když k tomu láká, byl by hřích prožít celý pobyt jen v hotelovém pokoji. Za návštěvu stojí i restaurace Karlštejn se zaměřením na rybí pochoutky. Nádherný je samotný hotelový areál, jehož součástí je relaxační centrum a domácí zoo. Nedaleko je i golfové hřiště. Další tipy na výlety po celém Středočeském kraji naleznete zde.

 

 

 

 

 

chlad Autor chlad