Vyladěné lyže Völkl 2016/2017

Úvodní stránkaVyladěné lyže Völkl 2016/2017
18.leden 2017 od chlad v rubrikách Sport
štítky Lyže, Lyžování, Zima, Sport, Hory

Jako každý rok i v letošní sezóně přichází německý výrobce špičkových sjezdových lyží Völkl s inovovanými modely lyží, které zaujmou především sportovně založené lyžaře. Völkl vám nabídne již známou řadu lyže Racetiger, kam spadají nejvýkonnější modely Speedwall GS a SL. Nechybí samozřejmě obřačky s označením RC (black a white) ani slalomky SC (yellow a white). Co mají tyto lyže společné, to jsou tlumicí prvky na bázi gyroskopu UVO.

Mezi skutečně žhavé novinky jistě patří dámské lyže Flair SC UVO, které jsou určeny pro sportovní lyžařky, ale zároveň nabídnout i odpočinkovou projížďku. Völkl nezapomíná samozřejmě ani na freeride, kde je pro vás připraveno celkem 15 modelů.

Pro výběr potřebujete informace

Potřebujete-li poradit, který model by byl právě pro vás nejvhodnější, můžete informace sbírat on-line na portálu pro sjezdové lyžování SNOW.cz, kde naleznete kompletní přehled sjezdových lyží, které se v dané sezoně prodávají. Přehled samotný by vám asi moc platný nebyl, naleznete zde proto také testy jednotlivých modelů, které vám hodně napoví o chování konkrétních lyží. SNOW.cz umožňuje navíc vkládat recenze i běžným uživatelům, takže můžete zjistit, na které modely uživatelé zanevřeli a které jsou naopak podle nich lepší.

Pokud nevěříte uživatelům nebo máte stále málo informací, abyste se mohli rozhodnout o nákupu, vyzkoušejte výsledky nezávislých mezinárodních testů, které každoročně pořádá německý časopis SkiMAGAZIN. Tento ski supertest vám poskytne ucelený pohled na nejrůznější modely lyží. K dispozici nemáte pouze čísla, která sama o sobě nic moc neříkají, ale také slovní popis lyží a jejich chování, které si už představit dokážete. Vyberte si i vy z široké nabídky sjezdových lyží světové značky Völkl a vaši volbu si ověřte pomocí výsledků nezávislých skitestů.

chlad Autor chlad