Výhodnější typ bydlení v Praze

Úvodní stránkaVýhodnější typ bydlení v Praze
11.prosinec 2016 od chlad v rubrikách Hobby a zahrada, Bydlení
štítky Bydlení, byt, Nákup, Reality, Praha

Každý rok se Praha rozroste i o několik tisíc nových obyvatelů. Táhne vás srdce právě do hlavního města? Už jste ve fázi rozhodnutí a začínáte se poohlížet po bytě? Nesmíte udělat chybu, jejímž následkem by byla vaše nespokojenost.

Staré mají kouzlo, ale plně neuspokojí

Leckdo touží po bydlení ve stylovém starším bytě s vysokým stropem a nejlépe s výhledem na Pražský hrad. Máte-li podobné choutky, při pohledu na cenu takové nemovitosti vás hodně rychle přejdou. Ceny jsou astronomicky vysoké. Alternativou jsou starší byty na Žižkově. Jenže nabídka je dost omezená a většina z nich má nejlepší léta za sebou, takže vyžadují kompletní rekonstrukci. Úplně nejlevnějším řešením jsou staré byty v panelácích na periferii, ale bydlení v nich je jen pro otrlé. Přeplněné sídliště komfortní rozhodně není.

Developeři mají řešení

Kde tedy hledat? S řešením přichází developerské společnosti, které budují novostavby Praha. Jeden háček to ale také má. Novostaveb vzniká moc, je těžké se orientovat a najít byt opravdu kvalitní, který odpovídá vysokým standardům moderního bydlení. Mezi vůbec nejúspěšnější se řadí projekt Britská čtvrť, který je již v desáté etapě výstavby. V žádané lokalitě Stodůlky vzniklo již několik bytových komplexů, které nabízí byty Praha 5 vysoké kvality, v příjemném prostředí a za atraktivní cenu.

Zájem je také o nové byty Praha 10. Bylo zde postaveno celkem 141 nových bytů. V prodeji jsou i luxusní mezonety ve vysokém standardu. Více se o bytech a projektech dozvíte na oficiálním webu developera finep.cz.

Financování zařiďte nejdříve!

Zájem o kvalitu je velký, jednejte rychle. Ze všeho nejdříve si zjistěte, kolik vám v bance půjčí. Vezměte v potaz hlavně to, že od prosince 2016 vstupuje v platnost nový zákon o spotřebitelském úvěru, který pravděpodobně protáhne proces získání hypotéky. Více se o něm dozvíte tady.

 

chlad Autor chlad