Vybavte svou zahradu pomocí kvalitních a levných věcí

Úvodní stránkaVybavte svou zahradu pomocí kvalitních a levných věcí
19.srpen 2017 od chlad v rubrikách Hobby a zahrada
štítky Reklama, Zahrada, Zahradnictví, Levně, Stany

Zahrada není jenom místo, kde musíte od rána do večera pracovat. Mnoho lidí ji pochopitelně využívá také k zábavě a odpočinku. Velmi oblíbené jsou dnes různé grilovací párty s rodinou, nebo přáteli. Prázdná plocha zahrady se ale k tomuto příliš nehodí a tak je třeba si ji vybavit. Jak to udělat kvalitně a levně? Poradíme.

Zajistěte ochranu před počasím

Špatné počasí může být skutečně velkým problémem a tak je třeba zajistit pro sebe i hosty ochranu. Zapomeňte na nutnost stavět chatku, nebo dřevěný altán. Pokud je něco, co vám zaručeně dokonale pomůže, pak je to party stan s BRIMO systémem. Jde o možnost, kterou snadno postavíte a rázem máte požadované zastřešení, kam se bez problémů vejdou všichni vaši hosté. Kromě možnosti výběru různých velikostí nechybí ani jistota ochrany před:

  • Deštěm
  • Přímým sluncem
  • Větrem

Zaměřte se na pohodlí

Párty stan tedy máte. A co zajistit dále? Rozhodně budete hledat pohodlí, jelikož jenom málokdo chce po celou dobu jenom stát. Jak tento problém vyřešit? Možností je mnoho. Můžete pořídit třeba osvědčené pivní sety, což je kombinace stolu a lavice. Plně však postačí i běžný zahradní nábytek v podobě křesílek. Není nijak drahý, pokud se rozhodnete pro plastové řešení. I když tak dokonale nevypadá, má pozitiva související jak s jeho odolností, tak samozřejmě také s dlouhou životností, nebo jednoduchou údržbou.

K židlím patří stůl

Kde budou umístěné všechny dobroty, které pro své hosty připravíte na grilu? Jistě vám začíná být jasné, že třetí náš tip bude na stůl. Ten pravý také zvolíte snadno. My doporučujeme osvědčenou volbu, kterou je sklápěcí cateringový stůl. Nejenom, že vás nadchne svou prostorností, nebo i svou stabilitou. Stejně tak vás nadchne také tím, že je spojený s možností jednoduchého uschování, a to díky jeho kompaktnímu tvaru, kterého dosáhnete hned po samotném složení.

chlad Autor chlad