Trendy v oblékání pro období podzim a zima 2014/2015

Úvodní stránkaTrendy v oblékání pro období podzim a zima 2014/2015
16.říjen 2014 od Magda v rubrikách Nezařazené, Nové články
štítky
Metalické, chlupaté, svůdně rudé i přírodní – takovou a ještě řadu dalších podob mají módní trendy pro letošní podzim a zimu. Pro vaši inspiraci přinášíme přehled toho nejdůležitějšího...

Chlupaté šílenství

Dlouhé i super krátké kabátky s dlouhým chlupy vesty zdobené pruhem chlupů, trička s chlupatým límečkem, chlupaté koule místo kabelek – taková byla móda 60. let a letos se vrací na scénu s mottem: čím více chlupů, tím trendovější look. Ať už extra dlouhé nebo decentnější kratší, oblečení s chlupy vám nesmí chybět.

Metalická hraje prim

Metalické barvy byly oblíbené v létě a nic s nimi nezkazíte ani na podzim a v zimě. Při jejich nošení si dejte pozor, abyste to nepřehnala. Nesnažte se do metalických barev obléknout od hlavy až k patě. Volte raději jeden prvek (kalhoty, boty nebo halenku) a zkombinujte s černým oblečením. Metalická barva tak vynikne nejlépe.

Sexy v rudé, roztomilá v klasické kombinaci

Co se týče barev, máte téměř volnou ruku. Nosit se budou všechny. Některé ale více. Bude to hlavně temně rudá. Hitem budou vysoké kozačky či dlouhé kabáty této barvy. Trendy záležitostí bude „ostřílená“ kombinace růžové a šedé. Mezi top barvy pro letošní sezónu bude patřit i sytá oranžová.

Inspirace přírodou

Příroda na podzim a v zimě spí, ale nemělo by tomu tak být ve vašem šatníku. Nosit se bude vše, co přírodu připomíná. Oblékejte se proto do oblečení s květinovými vzory. V tomto případě buďte opatrná, drobné kvítky mohou rozšiřovat, velké naopak mohou zeštíhlit. Trendy bude také leopardí vzor.

I ostrost bude hrát prim

V ústraní nezůstávají ani geometrické tvary. Volte tuniky nebo volná trička s výrazným potiskem. Chybu neuděláte ani s kostkovaným vzorem.

Jaké botky?

Nezapomínejte na to, že boty jsou jednou z nejdůležitějších součástí vašeho outfitu. Měly by být výrazné. Pokud se nebojíte extravagance, obujte se do holínek s extravagantním vzorem. Módní budou boty na klínku a také válenky.

Rozcuch i super uhlazené

Pokud chcete vypadat dokonale, musíte myslet i na účes. Nosit se budou rádoby ledabylé rozcuchy. Vytvoříte je snadno, stačí na vlasy nanést lak či gel a prsy vlasy rozsuchat, aby vše vypadalo přirozeně tak, jako když vám do vlasů foukne vítr. Hitem bude i super hladký účes, nosit se budou copy i culíky.
Magda Autor Magda