Trendy pro podzimní líčení

Úvodní stránkaTrendy pro podzimní líčení
20.říjen 2014 od Magda v rubrikách Móda, Nové články
štítky
Podzim 2014 přináší hned několik velice zajímavých trendů v oblasti líčení, které by vám rozhodně neměly uniknout. Úžasné je, že si na své přijdou milovnice extravagance, romantických 60. let i ctitelky přírodního looku. Jak se nalíčit, abyste vypadala trendy? 3 žhavé tipy najdete právě v tomto článku!

1. zářivé oči klidně ve stylu alá papoušek!

I když je podzim sychravým a tak trochu nudným ročním obdobím, o stylu líčení, které bude letos trendy to ani trochu neplatí. Nosit se totiž budou výrazné barvy – bude to především tyrkysová, super zářivá růžová, citrónově žlutá, až extrémně svítivě zelená a super červená. Uděláte nejlépe, pokud celé horní víčko pokryjete výraznou vrstvou očního stínu v jedné barvě. Jestliže se nebojíte, použijte barvy dvě a to tak, že každou nanesete na jednu polovinu víčka. Pamatujte na to, že barvy musí opravdu zářit! Docílíte toho i tak, že použijete ještě jemný oční stín se třpytkami. Výsledný vzhled očí musíte dovést k dokonalosti – použijte barevnou řasenku!

2. ve znamení super objemu 60. let

Při vzpomínce na šedesátá léta se možná i vám mezi prvními charakteristikami objeví nádherná modelka Twiggy. A když se řekne Twiggy, jistě vás ihned napadne výrazné líčení očí, kterým tato krása proslula. Právě takové líčení bude velkým hitem podzimu. Jak ho vytvořit? Je to super jednoduché. Budete potřebovat oční linky a řasenku se zhušťujícím efektem. Začněte tak, že nad horním a pod dolním víčkem vytvoříte tlustou linku. Nebojte se, čím více, tím lépe. Poté si stačí vzít řasenku a nanést ji na řasy. Ani v tomto případě nešetřete. Výsledek ale nesmí vypadat moc „přeplácaně“!

3. přirozenost – ale pozor na ni!

Na podzim bude velice trendy přirozené líčení. Paradoxně ale toto patří k nejobtížnějším. Napodobit přirozený vzhled je složité a vyžaduje perfektní volbu barev. Výsledek musí vypadat tak, jakoby na pleti žádný make-up nebyl a přesto byly zvýrazněny všechny přednosti. Pro tento typ líčení jsou ideální barvy země s bronzovým odstínem. Jestliže si chcete být jistá, že se vám vše povede, raději si nechte poradit od profi vizážistky. Každá žena totiž potřebuje něco jiného!
Magda Autor Magda