TOP módní značky světa

Úvodní stránkaTOP módní značky světa
20.leden 2015 od Magda v rubrikách Móda, Nové články
štítky Móda, Nákup
Že je módní svět výdělečným byznysem není žádným tajemstvím. Ochota lidí utrácet za značkové oblečení neskutečné sumy peněz, neustále své sbírky rozšiřovat a dávat okolí najevo, že vědí, co se právě nosí, roste nevídaným tempem. Právě díky tak obrovskému zájmu roste a sílí i vliv těch největších hráčů na trhu. Módní kolosy mají nezvyklou moc přimět své zákazníky znovu a znovu nakupovat, což určitě stojí za pozornost. Jejich pozice se během několika let změnily, přesto se však na úplné špici drží jen ty nejsilnější značky v odvětví módy. A které to jsou?

1. Louis Vuitton

Existuje opravdu jen malé množství lidí, kteří by alespoň jedenkrát za život neslyšeli tohle jméno. Louis Vuitton bezpochyby patří mezi největší světové giganty a právem se drží mezi těmi nejlepšími. Co vám může nabídnout: v současné době se pod touto značkou skrývá především kožené zboží, ale i úctyhodné množství parfémů, tělové kosmetiky, šperků, doplňků a v neposlední řadě i oblečení. Kde můžete nakupovat: Pražská Pařížská ulice vám může nabídnout nahlédnout do krás této módní stálice.

2. Gucci

Další celosvětově známá značka s kořeny sahajícími do dvacátých let minulého století. Gucci právem patří mezi nejznámější a zároveň nejoblíbenější módní značky. Nejen v Itálii je tato značka na samotné špici módního žebříčku. Co vám může nabídnout: zatoužíte-li vlastnit něco s označením Gucci, vaše možnosti výběru jsou více než pestré. Nejznámější jsou kabelky, parfémy a samozřejmě i boty, se kterými tato značka začínala. Kde můžete nakupovat: Stejně jako výše zmiňovaná značka má i Gucci své sídlo v České republice a to v centru Prahy na Pražské ulici.

3. Chanel

Chanel není jen značka, to je pojem, který vám jistě nemusíme dlouho představovat. Návrhářka s osobností, po které je tato značka pojmenována, módu miluje a svou lásku přenáší do všech svých děl. Co vám může nabídnout: Chanel je v dnešní době především o opravdu luxusním zboží. Pod touto značkou si můžete pořídit kabelky, kosmetiku a samozřejmě i proslulé parfémy, díky kterým se Chanel vryl do paměti celému světu. Kde můžete nakupovat: především na parfémy Chanel můžete narazit v každé parfumerii.
Magda Autor Magda