Úvodní stránkaČlánky se štítkem Úklid

Články

říj
18

Vysavač popela s motorem 1000W, 20L s dvojitou filtrací

v rubrikách GigaTech štítky Úklid, Bydlení, Vánoce, Tip na Vánoce

Chystatáte se na větší Vánoční úklid. Standardní vysavač už nestačí? Potřebujete vysát krbová kamna, krb v obývacích místnostech tak, aby prach nelétal všude. Máme pro Vás řešení.

pro
4

Děsí vás u předvánočního úklidu zejména čištění koberců? Jak na to?

od chlad v rubrikách Bydlení štítky byt, Bydlení, Úklid

Období předvánočního úklidu právě začíná. Před nejočekávanějšími svátky v roce je vždy mnoho shonu a napětí. Musíme napéct mnoho druhů cukroví, nakoupit dárky, vyzdobit interiér, ale před samotnou výzdobou je nutné interiér dokonale uklidit. Vánoce by měly být svátky klidu, ale právě úklid je pravým opakem. Jednou z nejméně oblíbených činností je vyčištění podlahové krytiny, zejména koberce.

srp
31

Jak vše lépe organizovat

Už jdu zase do školy, a začínám vzpomínat na prázdniny, které mi poskytly dostatek času nejen pro zážitky s mojí dcerou, ale také pro organizování několika věcí v naší domácnosti - takových, na které celý školní rok zírám a děsně mě štvou, až dojde na to období, kdy MÁM ČAS.

zář
1

5 způsobů, jak čistit okna

od Magda v rubrikách Nezařazené štítky Recepty, Úklid, Ženy

Čištění oken patří mezi nejméně oblíbené činnosti v každé domácnosti. Alespoň 4x do roka by ale mělo proběhnout v každé domácnosti. V dnešním článku si představíme možnosti a způsoby, jakými lze okna v domácnosti čistit. Zaměříme se na klasické, možnosti, mode...