Úvodní stránkaČlánky se štítkem Rodina

Články

kvě
31

Čeho se děti bojí?

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, dětství, rodiče, Rodina

Tohle téma mě napadlo, když jsem nedávno fotila mou dceru v lanovém centru jen pár metrů nad zemí. Měla ten nejupřenější výraz a v očích trochu strach. Bála se.

kvě
3

Ty už zase kňouráš?

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, rodiče, Rodina, Výchova

Myslím, že tohle období už jsme jednou měli nebo to už bylo víckrát než jednou? Děti kňourají nebo fňukají docela často, tedy alespoň B. už kňourá zas a je to teda otrava!

dub
20

Sourozenci

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, Rodina, rodiče

Vždycky jsem záviděla mé kamarádce, která byla jedináček. Měla celý svůj pokoj jen pro sebe a nejen to, měla i rodiče jen pro sebe- tedy především jejich pozornost.

bře
27

Peřinka

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, rodiče, Rodina, mateřství

Taky vás to slovo příjemně pohladí? PEŘINKA. Je to blaho zachumlat se do peřin takhle po ránu, je to blaho smět se vrátit do teplý peřiny a ještě si spát tak dlouho, dokud vás sluníčko nevzbudí.

bře
15

Mít v srdci místo pro obě

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, rodiče, Rodina, dětství

Asi vám to bude připadat úsměvné, ale určitě nejsem jediná, komu tahle myšlenka (skryta v nadpise) přichází často na rozum. B. je láska celé mé rodiny- do nedávna byla jediná a největší.

led
8

10 chyb při uspávání

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, Výchova, rodiče, Rodina, spánek

Také vaše miminko ne a ne zabrat? Možná jste někde udělali chybu? Podívejte se na těch 10 nejčastějších a zkuste je odstranit.

říj
4

Podruhé k porodu

od Dee v rubrikách O dětech štítky Porod, Rodina, rodiče, děti

Tak to bych už teď nerada. Ale jak se připravit na nepřipravitelné? Tedy kdo rodil, asi ví, že porod to je jedno velké překvápko. Faktem však zůstává, že porod je hlavně o psychice a na té se zapracovat dá.

zář
18

Bavte se dětskou fantazií

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, rodiče, Rodina, hračky

"Jak se jmenuje tenhle hroch?" "Honzík!" "A jak tenhle oslík?" "Honzík!" A tahle hračka? "Ale maminko, všichni jsou přeci Honzíci!" "Tomu nerozumím…!"

zář
12

Těhulky, choďte plavat!

I špatné věci mohou být k něčemu dobré, napadlo mě dnes odpoledne, když mi má gynekoložka, oznámila, že pořád ještě nevážím tolik, jako v tomto týdnu při mém prvním těhotenství.

zář
4

Jak si spolu už teď povídáme?

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, rodiče, Rodina, Těhotenství, mluvení

Reagujte na své miminko již v období těhotenství- budujete tak vzájemnou důvěru, otevřenost i vstřícnost miminka po jeho narození.