Úvodní stránkaČlánky se štítkem rodiče

Články

kvě
31

Čeho se děti bojí?

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, dětství, rodiče, Rodina

Tohle téma mě napadlo, když jsem nedávno fotila mou dceru v lanovém centru jen pár metrů nad zemí. Měla ten nejupřenější výraz a v očích trochu strach. Bála se.

kvě
29

Maminky, chce se Vám často přes den spát?

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, rodiče, mateřství, spánek

Poslední dobou to je se mnou těžký. Teda myslím hlavně ráno, protože i když už dávno chodím po bytě, mám vyčištěné zuby nebo jsem dokonce už zvládla i pár odpovědí, STÁLE SPÍM.

kvě
24

Máte doma otesánka?

od Dee v rubrikách O dětech, Sport, Zdraví štítky rodiče, děti, Hubnutí

Kojenecké faldíky ještě neříkají nic o tom, jakou postavu bude mít váš potomek, až bude starší, ale je pravdu, že pokud faldíky ne a ne zmizet, měli bychom se nad tím zamyslet.

kvě
3

Ty už zase kňouráš?

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, rodiče, Rodina, Výchova

Myslím, že tohle období už jsme jednou měli nebo to už bylo víckrát než jednou? Děti kňourají nebo fňukají docela často, tedy alespoň B. už kňourá zas a je to teda otrava!

dub
20

Sourozenci

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, Rodina, rodiče

Vždycky jsem záviděla mé kamarádce, která byla jedináček. Měla celý svůj pokoj jen pro sebe a nejen to, měla i rodiče jen pro sebe- tedy především jejich pozornost.

bře
27

Peřinka

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, rodiče, Rodina, mateřství

Taky vás to slovo příjemně pohladí? PEŘINKA. Je to blaho zachumlat se do peřin takhle po ránu, je to blaho smět se vrátit do teplý peřiny a ještě si spát tak dlouho, dokud vás sluníčko nevzbudí.

bře
15

Mít v srdci místo pro obě

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, rodiče, Rodina, dětství

Asi vám to bude připadat úsměvné, ale určitě nejsem jediná, komu tahle myšlenka (skryta v nadpise) přichází často na rozum. B. je láska celé mé rodiny- do nedávna byla jediná a největší.

bře
9

7 tipů, jak zlepšit řeč vašeho dítěte

od Dee v rubrikách O dětech štítky mluvení, logopedie, rodiče, děti, učení

Pořád bojujeme s mluvením mé dcery. Dalo by se říct, že kromě R a Ř už všechny hlásky dokáže vyslovit správně, ale stále nejsou správně slyšet ve slovech nebo větách.

led
8

10 chyb při uspávání

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, Výchova, rodiče, Rodina, spánek

Také vaše miminko ne a ne zabrat? Možná jste někde udělali chybu? Podívejte se na těch 10 nejčastějších a zkuste je odstranit.

lis
14

Co připomenout ke kojení?

od Dee v rubrikách Zdraví, O dětech štítky Kojení, děti, dětství, rodiče, mateřství

I svou druhou dceru jsem si přála kojit, což se nám zatím daří. Jen jsem si velmi brzy uvědomila, že už ne ve všem, co se kojení týče, jsem si tak jistá.