Úvodní stránkaČlánky se štítkem Praha

Články

pro
22

Výprava za novým bytem v Praze aneb zaměřte se na developerské projekty

od chlad v rubrikách Bydlení štítky Bydlení, Praha

Hlavní město má spousty volných bytů, rozdíl mezi nimi je markantní. Staré byty v centru stojí astronomické částky, panelákové na okraji seženete téměř „za hubičku“, jenže kvalita výrazně pokulhává.

pro
11

Výhodnější typ bydlení v Praze

od chlad v rubrikách Hobby a zahrada, Bydlení štítky Bydlení, byt, Nákup, Reality, Praha

Každý rok se Praha rozroste i o několik tisíc nových obyvatelů. Táhne vás srdce právě do hlavního města? Už jste ve fázi rozhodnutí a začínáte se poohlížet po bytě? Nesmíte udělat chybu, jejímž následkem by byla vaše nespokojenost.

pro
10

Na výlet do Prahy: Kde se ubytovat a co vidět?

od chlad v rubrikách Hobby a zahrada, Bydlení štítky Praha, Bydlení, byt, Ubytování

Naše hlavní město patří k nejkrásnějším na světě. Zaslouží si, abyste v něm strávili několik dní a poznali všechny jeho krásy. Možná i vás odrazuje od několikadenní návštěvy vysoká cena ubytování. Nepodléhejte tomu! Víme, kde se vyspíte v pohodlí, za příjemnou cenu a navíc na strategickém místě pro podnikání výletů!

pro
2

Projekt Na Vackově - skvělá lokalita a výhodné ceny bytů!

od chlad v rubrikách Bydlení, Hobby a zahrada štítky Bydlení, byt, Praha

V současné době se realizuje v hlavním městě celá řada developerských projektů, velké množství jich již bylo dokončeno. I když se nachází na různých místech, mají většinou jeden společný znak. Jedná se o projekty „bez duše“, které nabízí byty bez špetky stylu a za dost vysokou cenu. Jako téměř vždy, i zde se najdou výjimky, které ostatní převyšují a zaslouží si více pozornosti. Jedním z nich je v mnoha směrech unikátní projekt bydlení Na Vackově. Chcete zapustit kořeny v Praze a každý den se těšit z příjemného bydlení? Zajímejte se o něj!

zář
29

Zajímavosti Hlavního města Prahy

od petr v rubrikách Cestování štítky Kraje, Cestování, Česko, Praha

Z hlediska členění republiky patří Hlavní město Praha mezi samostatné krajské celky. Je jedním ze čtrnácti takových celků a má hned několik privilegií.