Úvodní stránkaČlánky se štítkem mateřství

Články

kvě
29

Maminky, chce se Vám často přes den spát?

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, rodiče, mateřství, spánek

Poslední dobou to je se mnou těžký. Teda myslím hlavně ráno, protože i když už dávno chodím po bytě, mám vyčištěné zuby nebo jsem dokonce už zvládla i pár odpovědí, STÁLE SPÍM.

bře
27

Peřinka

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, rodiče, Rodina, mateřství

Taky vás to slovo příjemně pohladí? PEŘINKA. Je to blaho zachumlat se do peřin takhle po ránu, je to blaho smět se vrátit do teplý peřiny a ještě si spát tak dlouho, dokud vás sluníčko nevzbudí.

lis
14

Co připomenout ke kojení?

od Dee v rubrikách Zdraví, O dětech štítky Kojení, děti, dětství, rodiče, mateřství

I svou druhou dceru jsem si přála kojit, což se nám zatím daří. Jen jsem si velmi brzy uvědomila, že už ne ve všem, co se kojení týče, jsem si tak jistá.

čec
18

Podruhé V TOM

od Dee v rubrikách O dětech štítky rodiče, Rodina, mateřství, Těhotenství

Být podruhé těhotná už je opravdu něco jiného. První těhotenství se odehrávalo ve znamení velkého těšení, zatímco teď mi mé druhé miminko přijde na mysl především v momentě, kdy bubnuje na mou břišní stěnu nebo když se mi na břiše objevují malé vlnky.

led
17

4 tipy pro šťastné maminky

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, Výchova, mateřství, rodiče, Rodina

Vždycky mě bavilo být maminkou. Pořád mě to baví a zcela naplňuje, i když někdy je toho prostě moc a já při tom všem štěstí zapomínám být šťastná.

čec
7

Co dělat, aby vaše dítě bylo šťastné?

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, rodiče, mateřství, Výchova

Přejete si, aby vaše děti jednou vydělávaly hodně peněz? Aby byly slavné? Nejspíš ne. Ale jistě si přejete to, co každý rodič, aby byli vaše děti šťastné!

čen
2

A PROČ, maminko?

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, rodiče, mateřství

Ještě nikdy jsem nevysvětlovala tolik slov jako v posledním měsíci, a to jsem učitelka. Nejčastějším výrazem se stalo zkušeným maminkám již známé slovo PROČ. “Proč” přišlo po “Co to je?” a těsně vyhrává nad “Kam to jedou?” Je to legrace!

kvě
25

Nebojte se nakupovat s dětmi

od Dee v rubrikách O dětech, Nové články štítky děti, mateřství, Nákup, rodiče

Lednice je prázdná a vy vymýšlíte, jak co nejrychleji a nejúsporněji nakoupit a přitom nekupovat horu lízátek, malý bagr plný bonbónků, jogurty, kterých máte doma plnou lednici či přeslazená dětská pití. Mám řešení - nechoďte nakupovat se svými dětmi!

kvě
18

Plavání kojenců

Možná i vy máte doma malé miminko a uvažujete o tom, že s ním budete docházet na hodiny plavání? Jaká jsou největší pozitiva? A na co je třeba dát pozor? Stojí vynaložené finance za to? Nebo je jednodušší a levnější navštívit soukromě některý z bazénů pro veřejnost? A jak případně miminko a sebe na toto dobrodružství vybavit?

kvě
14

Priority všedních dnů s půlročními dvojčaty

od Radush v rubrikách Nové články, O dětech štítky děti, mateřství

Jako asi každá máma sotva několika měsíčních dětí mívám někdy pocit, že by se mi hodilo mít několik rukou, nohou a také kdyby můj den měl minimálně dvakrát tolik hodin. Právě tehdy bych možná stihla vše, co bych si přála. Nic z toho však zařídit neumím a tak si musí...