Úvodní stránkaČlánky se štítkem knihy

Články

lis
20

Z knihovničky pro děti popáté

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, knihy, Tip, Tip na Vánoce, Dárek, čtení

Již dlouho jsem nenapsala o nových tipech na dětskou knížku, tentokrát to budou spíš kousky na které se s B. teprve chystáme a nebo by mohly být skvělým dárkem od Ježíška. No, posuďte sami.

srp
28

Z knihovničky pro děti počtvrté

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, knihy, Tip, Dárek, čtení

Blíží se konec léta a já místo toho, abych Vám představila někdy v červnu knížky pro letní čtení, otvírám tohle téma až teď v polovině srpna. Ale nemusíte se bát, dětskou literaturu můžete obdivovat v jakékoliv roční době.

bře
6

Z knihovničky pro děti potřetí

od Dee v rubrikách O dětech štítky knihy, děti, čtení, rodiče, Rodina, Dárek

Přidávám další tipy na knížky pro Vaše děti. Čtěte jim, povídejte si s nimi o příběhu i obrázcích, nechte je vám cokoliv k dějí vyprávět, určitě tím jedině získáte!

říj
10

Z knihovničky pro děti podruhé

od Dee v rubrikách O dětech štítky knihy, děti, Tip na Vánoce, Vánoce, Dárek

Vybíráme knižní tipy pro děti. Podpořte dětskou fantazii a zaměstnejte dětskou mysl. Tyhle knížky vás i děti jistě okouzlí!

zář
27

Z knihovničky pro děti poprvé

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, knihy, Dárek, Vánoce, Tip na Vánoce

Jako první jsem pro vás vybrala knížku určenou především pro děti školního věku. Líbí se mi její téma a myslím, že by mohlo být pro děti stejně zajímavé. Vypráví příběh o dívce, jejíž děda je kominík a jednoho dne spadne ze střechy. Díky této nehodě musí zůstat na několik měsíců na lůžku, a tak Klárka najednou nemá u koho být.