Úvodní stránkaČlánky se štítkem Grilování

Články

čen
9

Mini burgery

od Lenka v rubrikách Hobby a zahrada štítky Recepty, recept, Grilování, Maso, jídlo

Mini burgery jsou šťavnaté a můžete si je připravit jak na pánvi, v troubě či na grilu. Jsou výborné s novými bramborami pečenými v troubě nebo i jen s čerstvým salátem.

pro
12

Zdravě, rychle a chutně. Základní pravidla každé kuchyně

Pryč jsou doby, kdy hospodyňky musely trávit u plotny hodiny, aby mohly rodině nachystat obyčejný oběd, neřkuli slavnostní večeři. Dnes je tzv. pomalé vaření spíše projevem životního stylu. Většina z nás raději využije kuchyňské pomocníky.

lis
30

Jak správně ugrilovat sele? Nebojte, zvládnete to…

Češi nedají na grilování masa dopustit. Ovšem není grilování jako grilování. Pokud vás již omrzely buřtíky, párečky, vepřové steaky a kuřecí křidýlka, pozvěte své nejbližší na grilované selátko. Bude to pro vás tak trochu maturita, ale výsledek předčí veškerá očekávání. Stačí, když dodržíte následující tipy a doporučení.

srp
1

Vhodné příslušenství pro grilování

Jaké příslušenství je při grilování vhodné mít po ruce? Snad každý majitel rodinného domku se zahradou si v letním období připraví alespoň jednou týdně pokrm na grilu. A mnohdy se jedná o mnohem více jídel týdně. Obliba grilování v posledních letech výrazným způsobem...