Úvodní stránkaČlánky se štítkem Dekorace

Články

pro
1

Vánoční dekorace v severském stylu

Severský styl je často spojován s minimalismem, i když si nemyslím, že to musí být pravidlem. Při mém pobytu v Norsku jsem navštívila několik kouzelných domů, a  i když byl každý jiný, spojovalo je hlavně využití spousty přírodních materiálů.

lis
27

Vánoční dekorace - obří papírová hvězda

Toto patří mezi nejefektnější domácí tvoření, jaké jsem kdy dělala. Stálo mě to minimum práce i času a přitom výsledek je dokonalý.

lis
26

Ledová lucerna

Sníh je stále v nedohlednu, ale mráz umí také krásně kouzlit. Dokonce dokáže vytvořit lucernu, jakou by i nejšikovnější sklenář stěží vyrobil.

lis
15

Světelná dekorační síť venkovní - 240 LED

od chlad v rubrikách Hobby a zahrada štítky Vánoce, Dekorace, Výzdoba

Dekorační světelná síť bude skvělou dekorací vaší zahrady, balkony či firemních prostor. Je vhodná na vnitřní i venkovní použití. Skládá se z 240 LED, které poskytují teplé bílé světlo.

dub
4

Velikonoční věnec

Zpestřit byt na Velikonoce něčím novým mi přijde snazší než třeba na Vánoce. Stačí se projít přírodou, utrhnout pár větviček bříz, kočiček nebo sebrat větvičky prořezaných ovocných stromů a dát je do vázy.

říj
15

Podzimní dekorace: Lesní lucerny

od Lenka v rubrikách Bydlení, Nové články štítky Bydlení, Dekorace

I když už na nás v obchodech číhají Mikuláši, nenechme se zastrašit a pojďme si ještě na chvíli užít barevných krás podzimu! Sice se dny krátí a sluníčka ubývá, ale naše domovy si můžeme prozářit vlastnoručně vyrobenými lucernami! Jsou velmi jednoduché, finančně ne...

pro
18

Zasněžené svícny

Máme tu pro vás další tip, jak si doma snadno a rychle vytvořit originální dekoraci. Svícen Tyto svícny jsou nejen pěkné na pohled, ale i voňavé! Z kokosu, kterým jsou obaleny, se při zahřátí uvolňuje jeho typicky nasládlá vůně. Nemusíte tedy shánět žádné vonné sví