Úvodní stránkaČlánky se štítkem Dárek

Články

lis
20

Z knihovničky pro děti popáté

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, knihy, Tip, Tip na Vánoce, Dárek, čtení

Již dlouho jsem nenapsala o nových tipech na dětskou knížku, tentokrát to budou spíš kousky na které se s B. teprve chystáme a nebo by mohly být skvělým dárkem od Ježíška. No, posuďte sami.

lis
1

Úhlová bruska ASIST AE3U90DN-1

v rubrikách GigaTech, Hobby a zahrada štítky Nářadí, Bruska, Dárek

Úhlová bruska ASIST z výkonným motorem 900 Wattů bude skvělým pomocníkem doma i ve vaši dílně. Můžete ji využít pro hrubé broušení nebo k řezání různých materiálu. Disponuje 12 tisíci otáčkami za minutu a navíc se perfektně drží díky ergonomické rukojeti.

srp
28

Z knihovničky pro děti počtvrté

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, knihy, Tip, Dárek, čtení

Blíží se konec léta a já místo toho, abych Vám představila někdy v červnu knížky pro letní čtení, otvírám tohle téma až teď v polovině srpna. Ale nemusíte se bát, dětskou literaturu můžete obdivovat v jakékoliv roční době.

bře
6

Z knihovničky pro děti potřetí

od Dee v rubrikách O dětech štítky knihy, děti, čtení, rodiče, Rodina, Dárek

Přidávám další tipy na knížky pro Vaše děti. Čtěte jim, povídejte si s nimi o příběhu i obrázcích, nechte je vám cokoliv k dějí vyprávět, určitě tím jedině získáte!

pro
20

U nás naděluje Ježíšek. Jak je to v ostatních zemích?

od petr v rubrikách Cestování štítky Vánoce, Dárek, Advent

V České republice je tradicí, že dárky o Vánocích nosí Ježíšek. Alespoň se snažíme co nejdéle o tom přesvědčovat své děti.

říj
10

Z knihovničky pro děti podruhé

od Dee v rubrikách O dětech štítky knihy, děti, Tip na Vánoce, Vánoce, Dárek

Vybíráme knižní tipy pro děti. Podpořte dětskou fantazii a zaměstnejte dětskou mysl. Tyhle knížky vás i děti jistě okouzlí!

zář
27

Z knihovničky pro děti poprvé

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, knihy, Dárek, Vánoce, Tip na Vánoce

Jako první jsem pro vás vybrala knížku určenou především pro děti školního věku. Líbí se mi její téma a myslím, že by mohlo být pro děti stejně zajímavé. Vypráví příběh o dívce, jejíž děda je kominík a jednoho dne spadne ze střechy. Díky této nehodě musí zůstat na několik měsíců na lůžku, a tak Klárka najednou nemá u koho být.

srp
8

Chcete koupit koloběžku? Jak vybrat?

od petr v rubrikách Hobby a zahrada, O dětech štítky děti, Dárek, Sport

Koloběžka v dnešní době už dávno není jen hračkou, na které by dováděly děti na pozemku před domem. Může být i plnohodnotným dopravním prostředkem na cesty do zaměstnání, výlety, relaxaci, sportovní potřebou i výbavou pro adrenalinové zážitky.

srp
3

Zegway je super!

ZEGWAY je značka. Značka revolučního osobního gyroboardu (vozítko), které má za cíl Vám ukázat, že existují i jiné způsoby přepravy a hlavně má za cíl Vás i pobavit novým zážitkem.

lis
27

Jak poznat nebezpečnou hračku?

od Magda v rubrikách Nové články, O dětech štítky Dárek, děti, Zdraví

Pro většinu rodičů je návštěva hračkářství příjemnou činností. Někdo se jen rád chodí dívat, další občas vyzkouší, co která z hraček vlastně umí. Pokud i vy podobně zařízená místa rádi navštěvujete, líbí se vám nekonečné možnosti, jež vám stále rozrůsta...