Úvodní stránkaČlánky se štítkem Cestování

Články

čen
4

Co dělat, když s vámi tráví léto i váš čtyřnohý miláček

Kdo by seděl doma, když je venku krásně? Věřte tomu, že ani váš pes ne. Využijte teplého letního počasí a vyrazte si společně do přírody! Myslete však na to, že i vašemu psovi je teplo, přímé sluneční paprsky ho nemusí těšit a potřebuje větší příjem tekutin než obvykle. Podívejte se, jak zpříjemnit léto i vašemu čtyřnohému miláčkovi.

dub
8

Chladící box 30 litrů, COMPASS RED

od chlad v rubrikách GigaTech, Cestování štítky Cestování, Auto

Přenosný chladicí box s možností ohřevu, napájení 12V a 220V, vnitřní objem 30 litrů. Displej s vnitřní teplotou, napájecí kabely uschované v praktické uzavíratelné schránce přímo ve víku chladicího boxu.

úno
6

Led svítilna 3535 - 1 x 3W

Příjemný pogumovaný povrch. barvy: černo/modrá, oranžová, zelená, vestavěný závěsný háček, silný magnet

zář
5

Cestování autem s malými dětmi (1,5 - 6 let)

Kdo nezažil, nepochopí. Ještě nevypočitatelnější než objížďky a opravy silnic a dálnic jsou někteří malí spolujezdci.

pro
8

Krkonošký pohádkový betlém

Krkonošský pohádkový betlém, který stojí hned vedle vrchlabského náměstí T. G. Masaryka, je tak trochu jiným betlémem, než na jaké jsme zvyklí např. z nedalekého Vysokého.

pro
3

V zimě za exotikou – kam vyrazit a co před cestou vyřídit?

Útěk před zimou za teplem exotické země volí stále více Čechů. Už konečně zjišťují, že jezdit do tropů v době léta je tak trochu bláznovství. Užívali jste si letošní parné léto doma a nyní koketujete s myšlenkou, že vyrazíte za teplem? Nezůstávejte jen u snění, odhodlejte se a vyrazte. Exotika už dávno není drahá, nabízí se hned několik zemí a je třeba zřídit jen několik maličkostí.

pro
1

Za extra romantikou a luxusem na Karlštejn

Karlštejn je asi nejznámější český hrad. Aby ne, je totiž neodmyslitelně spjat s Karlem IV. a jeho krásu umocňuje malebné údolí Berounky. Každoročně sem míří tisíce turistů. Většinou si prohlédnou hrad a jedou zase zpět do ruchu města. Nevyplácí se dělat takovou chybu. Jen kousek od hradu leží místo, které je jako stvořené pro příjemný odpočinek. Snoubí se v něm dávné časy, vymoženosti moderní doby a luxus…

lis
11

CHKO: Moravský kras

od petr v rubrikách Cestování štítky Česko, Cestování, CHKO, Kraje, Morava

CHKO Moravský kras vznikla v nejcennější částí stejnojmenného území. Vyhlášena byla státem v roce 1956, tedy rok po vyhlášení nejstarší české CHKO Český ráj.

lis
9

CHKO: Český ráj

od petr v rubrikách Cestování štítky Cestování, CHKO, Česko, Kraje

Na území České republiky se nachází celkem 26 zákonem ustanovených Chráněných krajinných oblastí – CHKO.

lis
8

Národní park: Šumava

od petr v rubrikách Cestování štítky parky, Česko, Cestování, Kraje

Největší ze čtyř Národních parků na území České republiky, který se rozkládá na ploše 68 064 ha. Je součástí CHKO Šumava. Hlavním důvodem k zařazení této oblasti do národních památek, bylo zachování jedinečného a nerušeného přírodního společenství.