Úvodní stránkaČlánky se štítkem byt

Články

srp
15

Co by měl splňovat moderní nábytek?

Co je nezbytnou součástí interiéru? Je to samozřejmě nábytek. Pokud ho kupujete, podívejte se společně s námi na několik obecných parametrů, které jasně souvisí s tím, co konkrétně by měl splňovat.

srp
13

Čím prakticky vylepšit svá okna?

od chlad v rubrikách Hobby a zahrada, Bydlení štítky Bydlení, byt, Okna, Hmyz, Rolety, Reklama

Okna jsou v každém domě i bytě velmi důležitá, jelikož zajistí dostatečný přísun denního světla, stejně jako možnosti větrání.

pro
12

Zdravě, rychle a chutně. Základní pravidla každé kuchyně

Pryč jsou doby, kdy hospodyňky musely trávit u plotny hodiny, aby mohly rodině nachystat obyčejný oběd, neřkuli slavnostní večeři. Dnes je tzv. pomalé vaření spíše projevem životního stylu. Většina z nás raději využije kuchyňské pomocníky.

pro
11

Výhodnější typ bydlení v Praze

od chlad v rubrikách Hobby a zahrada, Bydlení štítky Bydlení, byt, Nákup, Reality, Praha

Každý rok se Praha rozroste i o několik tisíc nových obyvatelů. Táhne vás srdce právě do hlavního města? Už jste ve fázi rozhodnutí a začínáte se poohlížet po bytě? Nesmíte udělat chybu, jejímž následkem by byla vaše nespokojenost.

pro
10

Na výlet do Prahy: Kde se ubytovat a co vidět?

od chlad v rubrikách Hobby a zahrada, Bydlení štítky Praha, Bydlení, byt, Ubytování

Naše hlavní město patří k nejkrásnějším na světě. Zaslouží si, abyste v něm strávili několik dní a poznali všechny jeho krásy. Možná i vás odrazuje od několikadenní návštěvy vysoká cena ubytování. Nepodléhejte tomu! Víme, kde se vyspíte v pohodlí, za příjemnou cenu a navíc na strategickém místě pro podnikání výletů!

pro
4

Děsí vás u předvánočního úklidu zejména čištění koberců? Jak na to?

od chlad v rubrikách Bydlení štítky byt, Bydlení, Úklid

Období předvánočního úklidu právě začíná. Před nejočekávanějšími svátky v roce je vždy mnoho shonu a napětí. Musíme napéct mnoho druhů cukroví, nakoupit dárky, vyzdobit interiér, ale před samotnou výzdobou je nutné interiér dokonale uklidit. Vánoce by měly být svátky klidu, ale právě úklid je pravým opakem. Jednou z nejméně oblíbených činností je vyčištění podlahové krytiny, zejména koberce.

pro
2

Projekt Na Vackově - skvělá lokalita a výhodné ceny bytů!

od chlad v rubrikách Bydlení, Hobby a zahrada štítky Bydlení, byt, Praha

V současné době se realizuje v hlavním městě celá řada developerských projektů, velké množství jich již bylo dokončeno. I když se nachází na různých místech, mají většinou jeden společný znak. Jedná se o projekty „bez duše“, které nabízí byty bez špetky stylu a za dost vysokou cenu. Jako téměř vždy, i zde se najdou výjimky, které ostatní převyšují a zaslouží si více pozornosti. Jedním z nich je v mnoha směrech unikátní projekt bydlení Na Vackově. Chcete zapustit kořeny v Praze a každý den se těšit z příjemného bydlení? Zajímejte se o něj!