Úvodní stránkaČlánky se štítkem Bazén

Články

bře
18

Nafukovací bazén BESTWAY Princess 198 x 51 cm

od chlad v rubrikách Hobby a zahrada, O dětech štítky Reklama, Bazén, děti, Zahrada

Kulatý nafukovací bazén značky BESTWAY o průměru 2 metrů a výšce 50 cm. Disponuje třívrstvými vinylovými bočnicemi a výpustným ventilem pro zahradní hadici.

čec
1

Jak vybírat dlažbu k bazénu?

od petr v rubrikách Hobby a zahrada štítky Podlaha, Bazén

Zejména u zapuštěných bazénů je zapotřebí vytvořit okolo nich kvalitní, rovnou a pevnou podlahu. Nejenže s podlahou okolo bazénů minimalizujete nebezpečí, zvyšujete komfort užívání bazénu, ale zároveň také do bazénu na nohou nebudete nosit tolik nepořádku, který byste museli sledně vysávat a čistit.

kvě
18

Plavání kojenců

Možná i vy máte doma malé miminko a uvažujete o tom, že s ním budete docházet na hodiny plavání? Jaká jsou největší pozitiva? A na co je třeba dát pozor? Stojí vynaložené finance za to? Nebo je jednodušší a levnější navštívit soukromě některý z bazénů pro veřejnost? A jak případně miminko a sebe na toto dobrodružství vybavit?

dub
9

Začněte s odzimováním bazénu, jestli z něj nechcete mít zelené jezírko

Zimní počasí podle meteorologů již letos opravdu skončilo a můžeme se těšit na poměrně teplé jaro. Teploty už byly i nad hranicí 20°C, což je znamení pro majitele rodinných domů se zahradou, aby se pustili do přípravy zahrady na novu sezonu. Pokud máte na zahradě bazén, mě...

pro
4

Jak správně zazimovat bazén?

od Magda v rubrikách Bydlení, Nové články štítky Bazén, Bydlení, Zima

Zazimování bazénu je proces, který čeká každého vlastníka zahradního bazénu. O tomto procesu najdete velké množství informací, ale také polopravd a omylů. Někteří majitelé zahradního bazénu si myslí, že celý proces zazimování spočívá v odpuštění bazénové vody a n...