Úvodní stránkaČlánky z rubriky Sport

Články

kvě
24

Máte doma otesánka?

od Dee v rubrikách O dětech, Sport, Zdraví štítky rodiče, děti, Hubnutí

Kojenecké faldíky ještě neříkají nic o tom, jakou postavu bude mít váš potomek, až bude starší, ale je pravdu, že pokud faldíky ne a ne zmizet, měli bychom se nad tím zamyslet.

pro
17

RC model Porsche Panamera Turbo 1:14, červený

od chlad v rubrikách O dětech, Sport, Auto-Moto štítky Auto, Model

Krásný detailně propracovaný RC model vozu Porsche Panamera Turbo v měřítku 1:14 v červené barvě potěší fandy motoristického sportu i jejich děti. Má dálkové ovládání a LED diodové světlomety. Dosáhne rychlosti 13 až 24 kilometrů v hodině. Jeho karoserie i nosný rám jsou vyrobeny z odolného lakovaného plastu.

zář
12

Těhulky, choďte plavat!

I špatné věci mohou být k něčemu dobré, napadlo mě dnes odpoledne, když mi má gynekoložka, oznámila, že pořád ještě nevážím tolik, jako v tomto týdnu při mém prvním těhotenství.

srp
14

Kam za dobrým fotbalem? Tipy pro každého fanouška

od chlad v rubrikách Sport štítky Sport, Fotbal, Vstupenky, Reklama

Pokud je sport, který je právě u nás velmi oblíbený, nejedná se o žádný jiný, než o fotbal. Sledovat ho v televizi je však poměrně nuda.

led
18

Vyladěné lyže Völkl 2016/2017

od chlad v rubrikách Sport štítky Lyže, Lyžování, Zima, Sport, Hory

Jako každý rok i v letošní sezóně přichází německý výrobce špičkových sjezdových lyží Völkl s inovovanými modely lyží, které zaujmou především sportovně založené lyžaře.

pro
23

Kam do posilovny v Praze? Do Kentoya Fitness!

od chlad v rubrikách Sport, Zdraví štítky Sport, Zdraví, Cvičení, Posilovna, Fitness

Rozhodli jste se, že začnete cvičit, ale nevíte si rady s výběrem posilovny? První dojem, který ve vás fitko zanechá, je velmi důležitý a rozhodne o tom, jestli budete v návštěvách pokračovat.

srp
17

Jak vybrat správnou pálku na stolní tenis?

od petr v rubrikách Sport štítky Sport, Léto, Tenis

Na rozdíl od ostatních sportů pro stolní tenis není zapotřebí několik druhů výbavy za několik tisíc. Kromě sportovního a pohodlného oblečení kvalitních bot už potřebujete jen jediné, to nejdůležitější vybavení – pálku. Aby vám pálka dokonale vyhovovala, musí její výběr probíhat podle několika základních parametrů.

dub
5

3 způsoby jak se donutit k hubnutí

Až 70% Čechů není spokojeno se svou současnou postavou. 50% osob je se svou postavou nespokojeno z důvodů větší váhy, než by si představovali. Týká se to i vás? Zkoušeli jste už několikrát hubnout a začít cvičit, ale po krátké chvíli jste to vzdali? S tímto problémem...

úno
25

Snižujeme krevní tlak sportem a bez léků

Máte problémy s vyšším krevním tlakem? Říkají vám doktoři, že pokud hodnoty neklesnou, budou muset výšku krevního tlaku začít regulovat prášky? Vyhýbáte se konzumaci chemických prášků a raději vždy volíte nejdříve léčbu přírodní cestou? Jestli ano, tak pro vás m

úno
12

3 extrémní zimní sporty

od Magda v rubrikách Nové články, Sport štítky Česko, Sport, Zima, Životní styl

3 extrémní zimní sporty, které musíte vidět na vlastní oči Mezi nejpopulárnější zimní sporty u nás patří sjezdové lyžování, běžkování, hokej a zásluhou skvělých výsledků našich sportovců v posledních letech také biatlon. Existují ale stovky různých zimních spor...