Úvodní stránkaČlánky z rubriky Bydlení

Články

kvě
20

Vinotéka jednozónová HAIER JC 298GA

od chlad v rubrikách Hobby a zahrada, GigaTech, Bydlení štítky Reklama, Víno

Pro milovníky vína přinášíme vinotéku HAIER JC 298GA na uskladnění 120 lahví vína. Teploty lze nastavit v rozsahu 6 - 18 °C. Svou nízkou spotřebou se řadí do energetické třídy A.

úno
16

Plynová kamna NÖRDIX AE7HPB

Kamna na propan-butan. Zdroj z běžné 10 kg PB láhve. Tři stupně výkonu. Bezpečnostní prvky. Mobilní se snadnou obsluhou. Doporučujeme hadici AE7GR-SET, která není součástí tohoto výrobku.

pro
1

Vánoční dekorace v severském stylu

Severský styl je často spojován s minimalismem, i když si nemyslím, že to musí být pravidlem. Při mém pobytu v Norsku jsem navštívila několik kouzelných domů, a  i když byl každý jiný, spojovalo je hlavně využití spousty přírodních materiálů.

srp
15

Co by měl splňovat moderní nábytek?

Co je nezbytnou součástí interiéru? Je to samozřejmě nábytek. Pokud ho kupujete, podívejte se společně s námi na několik obecných parametrů, které jasně souvisí s tím, co konkrétně by měl splňovat.

srp
13

Čím prakticky vylepšit svá okna?

od chlad v rubrikách Hobby a zahrada, Bydlení štítky Bydlení, byt, Okna, Hmyz, Rolety, Reklama

Okna jsou v každém domě i bytě velmi důležitá, jelikož zajistí dostatečný přísun denního světla, stejně jako možnosti větrání.

dub
4

Velikonoční věnec

Zpestřit byt na Velikonoce něčím novým mi přijde snazší než třeba na Vánoce. Stačí se projít přírodou, utrhnout pár větviček bříz, kočiček nebo sebrat větvičky prořezaných ovocných stromů a dát je do vázy.

pro
22

Výprava za novým bytem v Praze aneb zaměřte se na developerské projekty

od chlad v rubrikách Bydlení štítky Bydlení, Praha

Hlavní město má spousty volných bytů, rozdíl mezi nimi je markantní. Staré byty v centru stojí astronomické částky, panelákové na okraji seženete téměř „za hubičku“, jenže kvalita výrazně pokulhává.

pro
11

Výhodnější typ bydlení v Praze

od chlad v rubrikách Hobby a zahrada, Bydlení štítky Bydlení, byt, Nákup, Reality, Praha

Každý rok se Praha rozroste i o několik tisíc nových obyvatelů. Táhne vás srdce právě do hlavního města? Už jste ve fázi rozhodnutí a začínáte se poohlížet po bytě? Nesmíte udělat chybu, jejímž následkem by byla vaše nespokojenost.

pro
10

Na výlet do Prahy: Kde se ubytovat a co vidět?

od chlad v rubrikách Hobby a zahrada, Bydlení štítky Praha, Bydlení, byt, Ubytování

Naše hlavní město patří k nejkrásnějším na světě. Zaslouží si, abyste v něm strávili několik dní a poznali všechny jeho krásy. Možná i vás odrazuje od několikadenní návštěvy vysoká cena ubytování. Nepodléhejte tomu! Víme, kde se vyspíte v pohodlí, za příjemnou cenu a navíc na strategickém místě pro podnikání výletů!

pro
4

Děsí vás u předvánočního úklidu zejména čištění koberců? Jak na to?

od chlad v rubrikách Bydlení štítky byt, Bydlení, Úklid

Období předvánočního úklidu právě začíná. Před nejočekávanějšími svátky v roce je vždy mnoho shonu a napětí. Musíme napéct mnoho druhů cukroví, nakoupit dárky, vyzdobit interiér, ale před samotnou výzdobou je nutné interiér dokonale uklidit. Vánoce by měly být svátky klidu, ale právě úklid je pravým opakem. Jednou z nejméně oblíbených činností je vyčištění podlahové krytiny, zejména koberce.