Rady na kombinace oblečení pro baculky

Úvodní stránkaRady na kombinace oblečení pro baculky
6.listopad 2014 od Magda v rubrikách Móda, Nové články
štítky Móda
Jen málokterá z žen je spokojená se svou postavou. Jedna se trápí pro své větší bříško, jiná si zase láme hlavu, jak zakrýt objemnější zadeček, pro další jsou noční můrou její silná stehna a skoro neviditelné kotníky. Spousta žen s nějakým tím kilem navíc se často drží mylné představy, že ony nemohou být krásné a nemohou se oblékat slušivě. Milé dámy – to je omyl! Přestaňte řešit svou váhu, nevyšilujte kvůli každému kilču navíc a zkrátka chtějte vypadat krásně a přitažlivě! I když vaše míry nejsou 90-60-90 i vy se můžete oblékat tak, aby vám to slušelo! Nevěříte?

Vrstvení je základem úspěchu

Plnoštíhlé ženy nabývají dojmu, že pro ně existují jen nevýrazné a neforemné kousky oblečení, které ani za mák nevypadají pěkně a už vůbec ne sexy a přitažlivě. Máte-li velikost XL a větší, nebojte se sáhnout po zajímavém oblečení, které vás zaujalo svým tvarem, barvou či vzorem. Základem úspěchu je totiž vrstvení. Nikdo po vás nechce, abyste se zahalila jako cibule. Stačí zvolit správné tričko, vhodný svetřík či bundu přes to, nějaký šátek a o la la – jste kus!

Malé vzory a vhodné barvy

Baculky by se ve svém vlastním zájmu měly vyhýbat oblečení, které zdobí větší vzory. Sáhnete-li po tričku s menšími vzory, které lépe klamou zrak, opticky si tak uberete nějaké to kilo a budete vypadat štíhlejší. Rozhodně se vyhněte vzorům na zadečku – ať malým nebo velkým – protože by ho mohly zbytečně rozšiřovat. Co se barev týče, váš šatník se nemusí omezovat pouze na tmavé barvy! I plnoštíhlá žena může vypadat svůdně v barevných modelech. Je pravda, že tmavé odstíny zeštíhlují. Proto budete-li si chtít obléknout něco přiléhavého, co jde více na tělo, sáhněte raději po černé či všech tmavých odstínech. Ale v případě volných triček se nebojte i odvážnějších barev!

Kulaté výstřihy zdůrazní přednosti

Plnoštíhlé ženy se mohou chlubit objemnějším poprsím. Víte kolik žen vám větší prsa závidí? A proto jej rozhodně neschovávejte, ba naopak – ukažte ho světu! Volte trička a halenky s kulatým výstřihem, který odláká pozornost od většího bříška, a všechny zraky upoutají vaše přednosti. To, že jste objemnější, ještě neznamená, že se za to musíte stydět! Zkrátka jak se říká: Když to máš, tak to ukaž!
Magda Autor Magda