Projekt Na Vackově - skvělá lokalita a výhodné ceny bytů!

Úvodní stránkaProjekt Na Vackově - skvělá lokalita a výhodné ceny bytů!
2.prosinec 2016 od chlad v rubrikách Bydlení, Hobby a zahrada
štítky Bydlení, byt, Praha

V současné době se realizuje v hlavním městě celá řada developerských projektů, velké množství jich již bylo dokončeno. I když se nachází na různých místech, mají většinou jeden společný znak. Jedná se o projekty „bez duše“, které nabízí byty bez špetky stylu a za dost vysokou cenu. Jako téměř vždy, i zde se najdou výjimky, které ostatní převyšují a zaslouží si více pozornosti. Jedním z nich je v mnoha směrech unikátní projekt bydlení Na Vackově. Chcete zapustit kořeny v Praze a každý den se těšit z příjemného bydlení? Zajímejte se o něj!

Spojení profíků dokonale zafungovalo

Projekt Na Vackově je dílem developerské společnosti Metrostav Development a.s., která si za partnera vybrala architekty ze studia MS Architekti. Právě díky nim dostal projekt jedinečnou podobu, která plně uspokojí po stránce designérské i praktické. Všechny byty jsou koncipovány tak, aby maximálně využily denní světlo, což obvykle nebývá zvykem. Každý byt má také balkon či terasu, k přízemním patří předzahrádka. Byty jsou rozmístěny celkem v pěti budovách, které společně vytváří polouzavřený komplex. Mezi budovami vznikne klidová zóna, ocení ji i rodiny s dětmi, protože zde bude vybudováno i několik hřišť pro děti.

Lokalita patří k nejlepším

Rezidenti si budou užívat nejen krásných bytů, ke spokojenému životu výrazně přispěje samotná lokalita. Nové byty v Praze 3 jsou postaveny v blízkosti ulice Olgy Havlové na Žižkově. Jen kousek je to do centra i do malebné přírody. Potěší i blízkost školek a škol, obchodů, lékařských zařízení i restaurací a barů.

Rychlé jednání se vyplácí

Budovy A a B mají již čísla popisná a zbylé 3 budou dostavěny co nevidět. Zájem o levné bydlení v Praze je vysoký, takže se nevyplácí čekat. Kontakt na realitní makléřku najdete na byty.navackove.cz. Dříve než ji budete kontaktovat, udělejte si jasno ve financích. Základní přehled o tom, kolik si můžete půjčit, nabízí online kalkulačka. Pro konkrétní nabídku co nejdříve kontaktujte banku.

chlad Autor chlad