Povolené nebo povislé paže

Úvodní stránkaPovolené nebo povislé paže
5.srpen 2015 od Magda v rubrikách Nové články, Sport, Zvířata
štítky Fitness, Hubnutí, Sport, Zdraví, Životní styl
Povolené nebo povislé paže nikomu nesluší! Jak se jich zbavit? Je léto a chodit ve svetru nebo s tričky s dlouhým rukávem není zrovna ideální představou stylového oblečení. V létě máme chodit oblékané hlavně pohodlně a nejlépe sexy. Mnohdy nám k tomu ale brání takzvané problémové partie na těle. Těch je hned několik. Již v předchozím článku o problémových partiích jsme si představili, jak zapracovat na lepším vzhledu zadečku a stehen. Dnes se podíváme trochu výše na lidské tělo, konkrétně na paže. I povislé paže mohou bránit k dokonalému vzhledu postavy. A nejsou nijak výjimečným jevem.

Objeví se velmi rychle a odstranění trvá

Povislé paže sena rukou mohou objevit hned v několika případech. Důvody a příčiny se liší. První příčinou je logicky obezita, kdy se právě do prostoru paží usazuje přebytečný tuk, který prověšuje paži. Druhým důvodem může být i hubnutí. I když paže před hubnutím vypadaly souměrně, tak na pažích se nemusí kůže vrátit do původního tvaru a když zmizí tuk, zůstává povislá kůže. Třetím důvodem je nedostatek cvičení. A jako poslední důvod zmíníme také změnu zaměstnání. Pokud jste v předchozím zaměstnání byli nuceni pracovat rukama tak docházelo k jejich automatickému posilování. Jestliže fyzickou práci najednou vyměníte za sedavé zaměstnání, paže budou postupně ochabovat. Nyní ale k samotným řešením tohoto problému.

Plavání, jako nejlepší možný způsob řešení povislých paží

Nejúčinnějším způsobem, jak se zbavit svěšených paží je plavání. Konkrétně základní a všem známý plavecký styl - prsa. Plaváním tohoto stylu dochází k postupnému zpevnění potřebných partií a logicky také k postupným ztrátám tuků. Důležité ale je dbát na pravidelnost plavání alespoň 2x týdně. Ideálně každý druhý den. Stačí hodina v bazénu, ale důsledného plavání. Na konci plavání můžete navštívit také saunu, která zvýší prokrvení organismu, který lépe a rychleji spaluje tuky.
Krásné ruce

Cvičení se zaměřením na tricepsy

Jestliže voda není zrovna vaším přítelem a máte raději pobyt a pohyb na suchu, také pomocí klasického cvičení lze dosáhnout viditelné změny povislých paží. Stačí se zaměřit na ty správné svalové partie. Konkrétně u tohoto problému je zapotřebí posilovat tricepsy. Možností, jak posilovat tricepsy je v současnosti velké množství. Existují metody s činkami a posilovacími pomůckami i bez nich. Stačí se podívat na internet a najít instruktážní videa s názornou ukázkou daných cviků.

A co dělat, než se účinky dostaví?

Nelze samozřejmě čekat, že účinky na pažích se dostaví přes noc. Boj s povislými pažemi by se dal označit jako dlouhodobý, v rámci několika týdnů. Co do té doby dělat? Existuje pár módních tipů, jak opticky vyřešit paže. I v létě se dá okolo krku nosit lehká šála, která vypadá elegantně. Pokud nechcete šálu, rozhodně se nevyhýbejte výrazným náhrdelníkům. I ty opticky zmenšují povolené paže.
Magda Autor Magda