Postup na svůdné kouřové líčení

Úvodní stránkaPostup na svůdné kouřové líčení
4.listopad 2014 od Magda v rubrikách Móda, Nové články
štítky Móda, Vzhled
Krásné, tmavé a doslova neodolatelné oči. Ne každá žena měla to štěstí, aby je dostala do vínku. Pokud i vy patříte mezi ženy, jejichž oči nejsou příliš výrazné, vyzkoušejte kouřové líčení, které sluší úplně každé ženě. Zvýrazní jí, dodá ji na přitažlivém vzhledu a propůjčí opojnou smyslnost. Efekt kouřového líčení zkrátka vypadá úžasně a jeho líčení není nijak složité. Stačí se držet několika kroků, na jejichž konci získáte neodolatelný pohled. Stačí jen vyzkoušet!

Krok č. 1 – Make-up

Začněte nanesením make-upu, který svým odstínem bude odpovídat vašemu typu a především odstínu pleti. Zvolit správný odstín je základ, protože tmavším make-upem byste si zbytečně přidala nechtěná léta navíc. Rozhodně nespěchejte a dejte si dostatečně záležet, aby byl make-up dobře rozetřený a nikde vám nevznikaly nevzhledné přechody. Zakryjte všechny nedostatky, a pokud máte mastnější pleť, použijte pudr.

Krok č. 2 – Stínohra

Tmavším pudrem můžete zkorigovat určité partie. V případě, že s ním obkroužíte hrany vašeho obličeje, opticky si tak svou tvář zeštíhlíte. Zdůraznit s ním můžete také lícní kosti nebo ho použijte při tvarování nosu.

Krok č. 3 – Obočí

Správně tvarované obočí dodává důraz celé tváři. Pustíte-li se do vytrhávání chloupků, rozhodně to nepřežeňte. Obočí dále zvýrazněte pomocí stínu, komu je milejší tužka, může použít tužku, kdo je zručnější, využije kombinaci obou variant. Snažte se vyhnout příliš tmavým barvám a černou vynechejte úplně, protože je až moc tvrdá. Máte-li tmavší obočí, použijte tmavší hnědou, kdo má spíše jemnější typ obočí, měl by sáhnout po světlejší variantě.

Krok č. 4 – Rozzáření oka

Těsně pod obočí naneste světlý, nejlépe perleťový stín. Je to malý fígl, díky kterému se vaše oči rozzáří a celkově budete vypadat svěžejší a jasnější. Skvěle funguje i v případě unavených očí.

Krok č. 5 – Tužka

Použijte měkkou kajalovou tužku a orámujte s ní celé oko. Na horním víčku se snažte udělat linku širší a dbejte na to, aby začínala těsně u řas. Nemusíte se bát, že bude vypadat kostrbatě – později ji stejně rozmažete. Vyhněte se použití voděodolných tužek, které rozmazávat nejdou a po nanesení se ani nehnou. Použijete-li černou, tak velice opatrně. Vhodnější je tmavě zelená, tmavě hnědá či antracitová.

Krok č. 6 – Základní stín

Na začátku sáhněte po nejsvětlejším odstínu z těch, které máte pro kouřové líčení připravené. Stín rozetřete po celém pohyblivém víčku a to i v místě, kde je linka. Stín táhněte mírně směrem ke spánku a rozetřete ho do ztracena. Stín se nebojte nanést i před spodní linku, ale použijte k tomu menší štěteček.

Krok č. 7 – Oblouk

Nyní sáhněte po tmavším odstínu a vybarvěte s ním očnicový oblouk – záhyb oka. Dodáte mu tak na důraznějším vzhledu.

Krok č. 8 – Nejtmavší stín

Nejtmavší stín naneste na horní víčko a vnější koutek oka. Snažte se hodně rozmazávat. Stín použijte i na spodní linii, ale tentokrát jen do vnějšího koutku oka. Dbejte na to, aby nikde nezůstaly ostré linie.

Krok č. 9 – Finální tahy

Ještě jednou namalujte linku, ale tentokrát jen tenkou a jen na horním víčku. Díky obtažení původní linky bude celkový dojem ještě dramatičtější. Nezapomeňte na řasy a následné smazání stop v oblasti pod očima., Několik ukázek jak se líčit, můžete najít i na youtube.com, například: [embed]https://www.youtube.com/watch?v=l1dilFTLDTY[/embed]
Magda Autor Magda