P-Class

21.červenec 2015 od Magda v rubrikách Nové články, Sport
štítky Fitness, Hubnutí, Zdraví, Životní styl

Cvičení, zacílené na dámské problémové partie!

Mužské i ženské tělo má své problémové partie, ve kterých probíhá spalování kalorií méně a usazování přebytečných tuků naopak více. U mužů je touto partií jednoznačně oblast břicha. U žen se jedná o oblast stehen, hýždí, boků a břicha také. Pánové to mají s odstraňováním tuků jednodušší. Těm stačí dělat pravidelně posilovací cviky na břicho a výsledek se dostaví. Jak ale efektivně odstraňovat tuky a formovat postavu v dámských problémových partiích? I pro tyto partie existuje specializované cvičení - P-Class.

Co je vlastně P-Class?

P-Class je druhem aerobně-kondičního cvičení, přímo zacíleného na formování a posílení dámských problémových partií. A začátku je nutné zdůraznit, že je vhodné pro začátečníky i pokročilé a také pro osoby středního a vyššího věku. Ovšem za předpokladu, že daná osoba netrpí potížemi s klouby nebo nemocí srdce. Cvičení P-Class neobsahuje žádné složité cvičební sestavy a v porovnání s klasickým fitness nebo aerobikem probíhá v nižších tepových frekvencích.

Jak probíhá jedna lekce P-Class?

Každá lekce P-Class by měla začít pozvolným zahříváním organismu – prestrečingem. Svaly se zahřejí a je nižší pravděpodobnost, že dojde k jejich poškození a tělo se postupně dostane do potřebné frekvence. Pro provedení strečingu začíná samotný proces aerobního cvičení. Samotné cvičení probíhá jak za pomoci váhy vlastního těla, tak za pomoci jednoduchých cvičebních nástrojů – činky, gumy, tyče, fitbally. Lekce trvá přibližně 15 minut a vždy by měla být zakončena strečinkem.

Nečekejte desítky kil dole, ale hezčí pozadí

Cílem P-Class není shazování několika desítek kilogramů ročně. Shozených kil nebude mnoho, ale zato budete vidět výsledky na svých problémových partiích. Boky se zúží, stehna se stáhnou a zadeček zpevní. P-Class lze cvičit v mnoha fitness centrech, ale na internetu najdete také velké množství video lekcí, podle kterých můžete posilovat i v pohodlí svého domova.
Magda Autor Magda