Novoroční očista těla ve 2 snadných krocích

Úvodní stránkaNovoroční očista těla ve 2 snadných krocích
1.leden 2017 od chlad v rubrikách Zdraví
štítky Zdraví, Nový rok, Předsevzetí

Možná i vás opět přepadlo mírné zatmění mysli a při novoročním přípitku jste si slíbili, jak začnete žít zdravý životní styl. Jenže takové sliby jsou velké chyby. Brzy přijde vystřízlivění a vše se opět vrátí do normálu. Nedávejte si nesplnitelné úkoly. Začněte svou cestu za lepším bytím pěkně od začátku – s pročištěným tělem. Stačí jen 2 kroky a budete vypadat skvěle.

Zásady správné detoxikace

Rok je hodně dlouhá doba, která se výrazně podepsala na vašem těle. Z každé nezdravé pochoutky, ze vzduchu i z pití se do vašeho těla dostaly škodlivé látky. Některé možná vyšly ven, většina se ale usadila a pěkně si ve vás libuje. Možná právě proto jste unavení, bez nálady, máte zažívací potíže aj. Všechny musí pryč, aby tělo začalo nový rok v plné síle. U detoxikace organismu je extrémně důležitý pitný režim.

Pijte jen čistou nebo minerální vodu, výbornou volbou je voda s bylinkami, například s meduňkou či mátou. Co jíst? Cenné rady nabízí tento článek. V detoxikačním režimu je žádoucí vydržet minimálně týden. Zapojte celou rodinu, je vhodná i pro děti. Jaké výsledky se dostaví? Mezi nejviditelnější patří výrazné zlepšení zažívání i vyprazdňování. Dostavuje se také lepší nálada a celkově pocit čistoty a nové síly.

Domácí očistná procedura pleti

Pokožka je největší orgán lidského těla, zaslouží si náležitou péči. I ona musí každou vteřinu bojovat s velkým množstvím nebezpečných látek. Ovšem pozor, ke každé části těla je nutné přistupovat jinak. Jiný proces čištění a ošetření se aplikuje na obličej, dekolt, jinak ošetříte ruce a nohy.

Nejdříve si vše pečlivě nastudujte, skvěle k tomu poslouží rubrika Lifestlyle – kosmetika, jež vám přináší poradní magazín Radyprovšechny.cz. Zatímco detoxikaci organismu je radno provádět dvakrát až třikrát do roka, pleti se musíte věnovat mnohem častěji, nejlépe každý den. Důkladnou očistu provádějte jednou za měsíc.

Tento článek jsme mohli napsat díky spolupráci s online magazínem www.radyprovsechny.cz. Doporučujeme ho jako příjemné a přínosné čtení. Jeho obsah tvoří chytré rady z mnoha oblastí, jsou to například zdraví, auto-moto, finance, cestování, bydlení aj.

chlad Autor chlad