Nedostanete se na zápasy českého týmu na hokejovém MS?

Úvodní stránkaNedostanete se na zápasy českého týmu na hokejovém MS?
9.květen 2015 od Magda v rubrikách Nové články, Sport
štítky Česko, MS2015, Sport

Využijte oficiální Fanzóny!

Vstupenky přímo do O2 arény na zápasy české reprezentace v rámci hokejového MS 2015 byly vyprodané v rámci několika málo dnů. Dostat se tedy přímo živě na zápas je v současnosti možné jen skrze soutěže v rámci některých oficiálních partnerů této akce a nebo na černém trhu. Ačkoliv obchodování se vstupenkami na černém trhu je nelegální, stále probíhá a cena vstupenek je někdy i desetinásobná. Pokud ale chcete sdílet atmosféru i s dalšími hokejovými fandy a nadšenci, nemusíte být přímo v hale ani v zakouřené hospůdce. Po celou dobu trvání hokejového MS jsou totiž k dispozici oficiální Fanzóny.

Co je vlastně Fanzóna?

Fazóny jsou určeny pro všechny hokejové příznivce. Za jejich zrodem stojí společnost BPA sport marketing ve spolupráci s partnery České hokejové reprezentace. Sami pak označují Fanzóny jako "Místo, kde společně fandíme a bijí naše hokejová srdce". Jedná se tedy o speciálně vytvořená místa, zaměřená pro fanoušky hokeje všech národností. V těchto místech jsou připraveny velkoplošné obrazovky, na kterých jsou vysílány veškeré zápasy, zařazené do vysílacího programu České Televize od prvního do posledního dne. Kromě přenosů je ve Fanzóně vždy připraven bohatý doprovodný kulturní i zábavný program.

V Praze hned na třech místech

V hlavním městě je Fanzóna zastoupena hned ve třech případech. První je hned vedle hokejové O2 arény, ve které se zápasy odehrávají. Druhou Fanzónu můžete najít na střeše nákupní Galerie Harfa. Třetí Fanzóna je připravena v dolní části Václavského náměstí. Bohužel pro hokejové fandy magistrát hlavního města Prahy neuvolnil pro letošní rok populární Staroměstské náměstí. To je obsazeno také z důvodu pětidenních oslav příchodu čínského nového roku. Případná projekce na Staroměstském náměstí tak bude možná až pro semifinálové zápasy a finále.

Dále v Ostravě a také v Brně

Logicky je další Fanzóna umístěna ve druhém dějišti světového šampionátu, tedy v Ostravě. A zde bylo vybráno místo, které je pro tuto slezskou metropoli doslova typické. Fazóna v Ostravě je umístěna v Dolní oblasti Vítkovice. A svou fazónu má také moravská metropole Brno. Zde jí můžete najít a navštívit v kulturním centru Semilasso.
Magda Autor Magda