Nafukovací bazén BESTWAY Princess 198 x 51 cm

Úvodní stránkaNafukovací bazén BESTWAY Princess 198 x 51 cm
18.březen 2018 od chlad v rubrikách Hobby a zahrada, O dětech
štítky Reklama, Bazén, děti, Zahrada

Kulatý nafukovací bazén značky BESTWAY o průměru 2 metrů a výšce 50 cm. Disponuje třívrstvými vinylovými bočnicemi a výpustným ventilem pro zahradní hadici. Má nádherný Disney motiv Princes, díky kterému si ho oblíbí zejména děti. Přinese vám skvělé osvěžení v letních dnech. Možnost dokoupení filtrace.

Nafukovací bazén BESTWAY Princess 198 x 51 cm, růžový

Dopřejte si v horkých dnech odpočinek v bazénu. Přinášíme vám nafukovací bazén BESTWAY - Princess. Tento bazén má třívrstvé vinylové bočnice, které zaručují dobrou stabilitu bazénu i při plném zaplnění vodou. Nelze si nevšimnout krásného disney motivu Princess, kterým je bazén na jeho vnější straně ozdoben. Tento bazén o rozměrech 198 x 51 centimetrů si oblíbí zejména děti, ale skvěle si ho mohou užít díky těmto rozměrům i dospělý. Zajímavostí je vybavenost výpustním ventilem, který lze napojit na zahradní hadici. Navíc jej v mimo-sezónní období můžete vyfouknout a uskladnit. Ideální řešení pro osvěžení v letních dnech.

Možnost dokoupit filtrace na https://www.bazenyshop.cz/kartusova-filtrace/

 

Základní vlastnosti nafukovacího bazénu BESTWAY

Typ: kulatý
Doporučený věk: od 6 let
Materiál: vinyl
Objem: 1126 L
Rozměry: 198 x 51 x 198 cm

Proč koupit nafukovací bazén BESTWAY

Jeho zakoupením získáte vynikajícího společníka, kterého v letních dnech velmi ocení celá vaše rodina. Udělá radost vašim dětem i vám. Má třívrstvé bočnice, speciální výpustní ventil a krásný motiv, což jsou jistě pádné důvody k jeho zakoupení. Na našem e-shopu ho navíc zakoupíte za bezkonkurenční cenu. Najdete zde i pumpy a hračky do vody. Proto neváhejte s nákupem a osvěžte se již dnes.

https://www.gigamat.cz/bazen-princes-244x66cm-p79813

chlad Autor chlad