Na výlet do Prahy: Kde se ubytovat a co vidět?

Úvodní stránkaNa výlet do Prahy: Kde se ubytovat a co vidět?
10.prosinec 2016 od chlad v rubrikách Hobby a zahrada, Bydlení
štítky Praha, Bydlení, byt, Ubytování

Naše hlavní město patří k nejkrásnějším na světě. Zaslouží si, abyste v něm strávili několik dní a poznali všechny jeho krásy. Možná i vás odrazuje od několikadenní návštěvy vysoká cena ubytování. Nepodléhejte tomu! Víme, kde se vyspíte v pohodlí, za příjemnou cenu a navíc na strategickém místě pro podnikání výletů!

Multifunkční zařízení jako nejlepší volba!

Pokud se podíváte na ceny hotelů a hostelů v blízkosti centra, možná se vám udělá až mdlo. Ceny jsou nasazeny vysoko, turisté si rádi zaplatí, ale našinec je v šoku. Navíc nejsou ničím vhodným pro případ, že vyrážíte na výlet s dětmi. Cizinci jezdí do Prahy hlavně za zábavou, takže o nočním klidu není mnohdy ani řeč. Klid, pohodu a současně přívětivou cenu za ubytování Praha nabízí Rezidence Topolová.

Jedná se o multifunkční ubytovací zařízení na Praze 10 (ulice Topolová). Vybírat si lze z několika typů pokojů. Nejlevnější jsou pokoje typu hostel, které doporučujeme hlavně pro baťůžkáře. Jsou řešeny buňkovým systémem (dva pokoje mají společné sociální zařízení). Chcete-li více pohodlí, volte pokoj typu penzion nebo hotel. Vyrážíte-li ve dvou, nejvíce se vám bude líbit v apartmánech. Jsou prostorné, stylově vybavené a mají dokonce i vlastní kuchyňku.

Další výhody ubytování v Rezidenci jsou:

  • Jen 50 metrů od objektu leží zastávka autobusu Centrum Zahradní město.
  • Pouhých 5 minut je vzdálena stanice metra Skalka.
  • Je možné se ubytovat se zvířetem.
  • Součástí komplexu je restaurace.
  • V kavárně je k dispozici wifi zdarma.
  • Kromě pronájmu se nabízí výhodný prodej bytů Praha.

Co musíte vidět?

Rozhodně se neupínejte jen na notoricky známá místa, jako je Staroměstské náměstí, Karlův most apod. Vydejte se třeba za tajemnem na Vyšehrad a prohlédněte si legendami opředený Čertův sloup (více o něm zde). A když už budete v Praze, vydejte se i mimo ni a navštivte Karlštejn. Jet můžete třeba vlakem, zabere to asi 40 minut.

chlad Autor chlad