Módní trendy 2015

Úvodní stránkaMódní trendy 2015
16.duben 2015 od Magda v rubrikách Móda, Nové články
štítky Móda, Ženy
Co už tu jednou bylo, znovu se vrací. Retro nábytek je na výsluní, před fast foody dostává přednost poctivá domácí strava, chodíme na farmářské trhy i turistické túry. I do módy se rok co rok vrací alespoň jeden kousek či prvek z minulosti. Co tedy letos pověsit do skříně? Inspirujte se našimi módními tipy na jaro i léto 2015!

Krajky, krajky, kraječky

Módní trendy se mění rok od roku, jedna stálice má však své místo v šatnících tisíců žen téměř každou sezónu. Je to krajka, symbol ženskosti. Romantické šaty, kalhoty zdobené krajkou, dokonce i tenisky s krajkovým vzorem, to vše si letos pořiďte do skříně a nebojte se kombinovat. Krajky navíc vypadají dobře i jako součást doplňků. Krajkový prvek dodá jemnost kabelce, náhrdelníku i polobotkám. Nakonec nezapomínejte, že krajka nemusí být nutně bílá! I černá barva má v sobě prvek rafinovanosti. Fantazii se meze nekladou, pamatujte však, že křiklavé barvy „nevinné“ krajce nesluší.

Třeste se

Nemohli jste si nevšimnout, že obchodům letos na jaře velí také třásně. Třesou se sukně, třesou se šátky, třesou se i kabelky a boty. Třásně jsou totiž moc příjemné pro oko i na dotyk. Povoleno je třásněmi třást nebo si s nimi jen hrát, motat je, vázat je, uplést s nimi na kabelce cop, prostě jak budete chtít. Ale pozor! Prvek třásní by měl vyniknout, proto je doslova nutné ho kombinovat s jednoduchými látkami a vzory.

Jen za tebou ty džíny jdou…

Byl to krámek pod podloubím schoulený, prodavač se tíhou let skláněl. Říkal: „Děvče, ty džíny jsou kouzelný,…“… a měl pravdu! Džíny jsou kouzelný a denim je letos želízkem do ohně. Louis Vuitton, Gucci, Burberry, ti všichni to moc dobře vědí, a tak ho zařadili na módní mola. Nejde ale jen o džíny, denim může mít tisíce různých podob. Denim je košile, denim je bunda, denim je overal, denim jsou šaty i vesty. Denim se kombinuje s denimem, květinovými vzory, krajkou. Denim se nosí do města, do školy i do práce. Jediné, co je letos (ostatně jako v jiných letech) zakázáno, je nosit ho do divadla.  
Magda Autor Magda