Kam za dobrým fotbalem? Tipy pro každého fanouška

Úvodní stránkaKam za dobrým fotbalem? Tipy pro každého fanouška
14.srpen 2017 od chlad v rubrikách Sport
štítky Sport, Fotbal, Vstupenky, Reklama

Pokud je sport, který je právě u nás velmi oblíbený, nejedná se o žádný jiný, než o fotbal. Sledovat ho v televizi je však poměrně nuda. Proto se společně podíváme na možnosti, kam vyrazit za tím nejlepším osobně. Určitě jsou velkým lákadlem poháry. Důvody jsou celkem jasné. Máte možnost na nich vidět v akci vždy ty nejlepší týmy. Jedním z našich jasných a osvědčených tipů je nezapomenutelný zájezd na Audi Cup 2017. Proč právě ten? Ano, je to pochopitelně kvůli možnosti vidět přední světové týmy, jak bojují o prvenství. A jaké hlavní si v tomto turnaji zahrají? Třeba:

  • Bayern Mnichov
  • Liverpool FC
  • Atlético Madrid

I menší fotbalové země mohou zazářit

Pojďme se podívat také do zemí, které sice z hlediska fotbalu patří mezi menší, ale rozhodně fanoušky zklamat nemusí. Hlavním tipem je rozhodně Nizozemsko. Krásná země, ve které mnoho lidí žije i fotbalem. Těžko byste hledali známější tým, než ten sídlící v jeho hlavním městě. I proto doporučujeme pořídit vstupenky na zápasy Ajax Amsterdam a možnost vychutnat si jedinečnou atmosféru. A že bude skutečně unikátní, to dokládá i fakt, že na místní stadion Amsterdam ArenA se vejde více než 54 500 diváků.

 

Fotbalové velmoci nezklamou

Na závěr připomeňme, že jsou země, které můžeme označit jako jasné fotbalové velmoci. V nich najdete vždy řadu klubů, které patří mezi elitu. A příklad? Jedním z nich je Itálie, kde doporučujeme zamířit kam jinam než do Říma. Svou cestu ale můžete směřovat i do dalšího jižního státu, kterým je Španělsko. I zde míří fotbaloví fanoušci do hlavního města celé země, tedy do Barcelony. Vydat se lze také na sever, a to do Velké Británie. I zde najdete několik možností, jak si naplno užít dokonalý fotbal. Příklad jsou týmy, jako Arsenal, nebo Manchester. Možných dalších zástupců bychom však v rámci celé Evropy rozhodně našli mnohem více.

chlad Autor chlad