Kam do posilovny v Praze? Do Kentoya Fitness!

Úvodní stránkaKam do posilovny v Praze? Do Kentoya Fitness!
23.prosinec 2016 od chlad v rubrikách Sport, Zdraví
štítky Sport, Zdraví, Cvičení, Posilovna, Fitness

Rozhodli jste se, že začnete cvičit, ale nevíte si rady s výběrem posilovny? První dojem, který ve vás fitko zanechá, je velmi důležitý a rozhodne o tom, jestli budete v návštěvách pokračovat. Proto byste si měli vybrat prostředí, ve kterém se budete cítit příjemně. Ve vyhlášeném fitness centru Kentoya Fitness na Praze 10 se vám líbit bude, a to hned z několika důvodů.

Spousta prostoru a špičkové stroje

Není nic horšího než minifitko, ve kterém se všichni přítomní cítí jako sardinky. Příjemné však nemusí být ani zbytečně moc prázdného místa. Posilovna Praha 10 je velká tak akorát. Na ploše 400 m čtverečních nabízí posilovací stroje světoznámé značky Grün sport, na které nedají dopustit začátečníci ani profesionálové. Prostory jsou částečně klimatizovány.

 

Zkušení trenéři vždy k dispozici

Chcete mít jistotu, že posilovací cviky provádíte dobře? Není nic jednoduššího, než se obrátit na zkušené trenéry. Rádi vám pomohou s cvičením i sestavením individuálního tréninkového plánu nebo jídelníčku. Stačí si vybrat osobního trenéra, ke kterému chováte největší sympatie.

Atraktivní slevy a členské balíčky

Najít kvalitní a přitom cenově dostupnou posilovnu není snadné. Kentoya Fitness si zákazníků váží a nabízí jim výhodné členské balíčky, ale také výhodné vstupy pro nováčky. Můžete si tak prostředí moderního fitka jednoduše vyzkoušet. A pozor - přímo ve fitness Praha 10 je k mání široké spektrum výživových doplňků.

Solárium a další skvělé služby

Toužíte po přirozeně vypadajícím opálení? V rámci Kentoya Fitness můžete zavítat do solárního studia vybaveného profi přístroji s vysokým opalovacím výkonem. K dalším službám, kterým zaručeně přijdete na chuť, patří masáže. Dámy jistě přivítají prodlužování řas.

 

Chcete se o Kentoya Fitness dozvědět více? Další informace a fotogalerii najdete na www.kentoyafitness.cz.

chlad Autor chlad