Jaké zimní doplňky vám nesmí chybět?

Úvodní stránkaJaké zimní doplňky vám nesmí chybět?
2.leden 2015 od Magda v rubrikách Móda, Nové články
štítky Móda
Letošní zima se neostýchala přihlásit o slovo a ukázala se vám v celé své parádě. K blížícím se Vánocům chladné počasí klesající k minusovým hodnotám zkrátka patří. Zatímco teploty klesají a klesají, vám nezbývá nic jiného, než se zachumlat do příjemně teploučké zimní výbavičky. Zatímco v létě jste šátky či šály nosili jen na ozdobu, během posledních pár dní je stále více lidí mění za huňaté či vlněné šály, kšiltovky jsou střídány pletenými čepicemi a ruce si chráníte rukavicemi. Není se čemu divit! Štiplavý mráz se vám velice snadno dostane pod nehty nebo zaleze za krk, kde dokáže nepříjemně postudit. Pokud zimě příliš neholdujete, objevte teplé kouzlo zimních doplňků. A které by vám v letošní sezóně neměly chybět?

Čepice – k dostání v několika variantách!

Nosit čepici už dávno není žádná ostuda! V dnešní době je považována za nepostradatelný a zároveň nejdůležitější zimní doplněk, bez kterého většina lidí ráno nevyjde z domu. Alternativ pokrývek hlavy je opravdu nespočet, každý si tak v širokém spektru výrobků dokáže najít takový, který vyhovuje jeho stylu. Záleží to tedy jen na vás, zda dáte přednost klasice, nebo raději sáhnete po čepici s ušima či variantě s veselou bambulí hrající všemi barvami. Z kurzu letošní sezónu nevyjdou ani zvířecí vzory.

Rukavice – palčáky nebo klasika?

Druhým stejně nepostradatelným doplňkem každé zimy jsou rukavice. Své ruce chrání před nepříjemným mrazem a nízkými teplotami drtivá většina lidí, tak proč byste měli být výjimkou? Možná si pohráváte s myšlenkou, zda dát letos přednost klasice, nebo vystoupit z řady, být originální a sáhnout po palčácích. Záleží to jen na vás! Každá varianta má svá pro a proti. Zatímco klasické rukavice jsou na nošení mnohem pohodlnější, existují i speciální varianty, se kterými můžete bez problému ovládat dotykový telefon, palčáky naopak představují příjemný návrat do dětských let, díky kterému se většina lidí nostalgicky vrátí o pár let v čase.

Šála – je libo umělá kožešina či pestrobarevný tunel?

I k šálám je letošní zima velice příznivá a přináší proto celou řadu módních variant, mezi kterými si jistě dokážete vybrat. Komu nevoní klasika, může s klidným srdcem sáhnout po falešné kožešině. Kdo neholduje napodobeninám, jistě ocení barevné tunely, které budou zvláště o letošní zimě velice oblíbené. Ani dlouhé šály nebudou letos pasé, proto se nemusíte vyhýbat několikrát omotané variantě s širokými oky!
Magda Autor Magda