Jak a proč nosit tuniku?

Úvodní stránkaJak a proč nosit tuniku?
20.listopad 2014 od Magda v rubrikách Móda, Nové články
štítky Móda
Tunika představuje univerzální část oblečení. Tento módní kousek by si měla pořídit alespoň v jednom provedení každá žena. Má košilový střih a hodí se ke každému typu postavy, ba dokonce umí z ženiných nedostatků vykouzlit přednosti. Ať už s normálními, zkrácenými nebo naopak žádnými rukávy, střižené do áčkového či rovného stylu– všechny typy tunik se nosí a vypadají IN.

Tunika zakryje nedokonalosti vaší postavy

Málokterá žena je spokojena se svojí postavou. Jednu trápí širší boky, jinou zase větší či povolené bříško, další se stydí za svá mužná ramena. Necítíte-li se dobře v příliš upnutých tričkách, bez obav je vyměňte za tuniku a věřte, že se hned budete cítit sebevědoměji. Chcete-li odpoutat pozornost od širších boků, zvolte rozvlněnou tuniku v příjemné barvě, která vám bude sahat těsně po boky. Touto volbou opticky zmizí šířka vašich boků. Ženy, kterým nebylo dopřáno větší poprsí, naopak ocení tuniky s nabíráním, přepásáním pod prsy nebo řasením v neutrálních barvách nebo s drobnými a nepravidelnými vzory.

Tuniku lze nosit po celý rok

Tunika je oděv, kterému se nemusíte vyhýbat vzhledem k ročním obdobím. Lze ji totiž nosit úplně po celý rok, záleží jen na tom, s čím ji zkombinujete. Hodí se k sukním, džínům i legínám. V létě se stala nejpopulárnější kombinace tuniky s kraťásky a ačkoli již letním měsícům dávno odzvonilo, tunika se nosí i v podzimním nečasu. Ať už si k tunice oblečete cokoli a zvolíte k tomu vhodné doplňky od pásků přes šátky až po kabelky, budete zkrátka vypadat skvěle. Tunika ženám lichotí a to bez ohledu na věk či postavu.

Univerzálnost je největší výhoda tuniky

Toužíte-li si obléct tuniku, nemusíte brát ohled na čas či příležitost. Tunika je univerzální a hodí se pro každou část dne. Ať už vyrážíte do práce, do města na nákupy či s kamarádkou na kafe. Stačí, když k tunice zvolíte vhodné doplňky v podobných barvách či vzorech. Vzhledem k opravdu pestré nabídce si určitě dokáže vybrat každá žena. Nabudete-li dojmu, že nemáte co na sebe, vždycky můžete sáhnout právě po tunice. Ta totiž nikdy neomrzí. Jednou si ji můžete obléct k džínům, podruhé k sukni a do třetice ji můžete zkombinovat s pleteninou
Magda Autor Magda