I sportovní móda může být pořádně trendy

Úvodní stránkaI sportovní móda může být pořádně trendy
20.srpen 2015 od david v rubrikách Móda, Nové články
štítky Česko, Ženy, Životní styl
Chcete se v létě nejen před přáteli pořádně blýsknout? Nechcete se však vzdát pohodlí, které nabízí sportovní móda? No tak se ho nevzdávejte! Už dávno jsou pryč časy, kdy sportovní značky navrhovaly oblečení jen na sport. Jiná doba, jiný styl. V současné době sportovní styl přímo drtí trh. Značky jako je adidas, Nike, Reebok, Puma, O´neill, Brakeburn nebo Converse zaměřují centrum své pozornosti i do běžné každodenní módy. A daří se jim to“ setsakramentsky „ dobře. V čem tkví půvab jejich produktů? Jednoduše v tom, že kombinují komfortní materiály, trendy střihy a módní design. 5 letních trendů z Ringitu!

1. Mějte pod čepicí

V letních pařácích rozhodně nevyrážejte do světa bez pokrývky hlavy. Zvolit můžete trendy kšiltovku nebo pohodový klobouček. Na kšiltovky jsou odborníci především adidas nebo Nike. Kloboučky se zase pyšní O´neill. A to jak pro ženy, tak pro muže.
Mějte pod čepicí

2. Oblafněte okolí „denimem“

Riflové šortky nebo bunda jsou rozhodně fajn. Ale co takhle jejich pevný materiál vyměnit za měkkou a lehkou bavlnu? adidas to na léto rozhodně vychytal. Díky riflovému designu jsou tyto kousky opravdu multifunkční. Obléknete je do práce, školy, odpolední procházku i večerní párty.
adidas Denim

3. „Conversky“

Stylové Converse kecky letnímu outfitu rozhodně nemůžou chybět. Původně basketbalová obuv se pyšní obrovské popularitě po celém světě. Je to skvělá investice na několik let, protože čím vyšlapanější a otrhanější, tím stylovější. „Conversky“ nebo také „All starky“ jsou na trhu již desítky let a pořád patří mezi žhavé trendy.
Conversky

4. Barevné peříčka

Značka adidas představuje barevnou kolekci „Farm, která je plná barevných peříček. Každý kus je unikátní. V takových kouscích budete nepřehlédnutelní. Libovat si v této kolekci budou bohužel jen ženy.
Barevné peříčka

5. Pánské trenky pro něj i pro ni

Značka Styx je základ. A to doslova. Spodní prádlo Styx poskytuje komfortní nošení po celý den. Pánský střih trenek si v posledních letech oblíbily i ženy, a tak Styx neustále rozšiřuje nabídku i pro ženy. Tak si mohou obě pohlaví užívat neskutečné pohodlí po celý den i noc.
Styx
david Autor david