Hra s oblečením, aneb jak opticky zeštíhlit postavu?

Úvodní stránkaHra s oblečením, aneb jak opticky zeštíhlit postavu?
28.prosinec 2014 od Magda v rubrikách Móda, Nové články
štítky Hubnutí, Móda, Vzhled
Většina žen není spokojená se svou postavou. Ideální míry 90-60-90? Pro mnohé z nich jsou to jen čísla z módních časopisů, zatímco jejich míry se s nimi absolutně nedají srovnávat. Ačkoli mužům se na ženách oblé tvary líbí a spoustě z nich nějaké to kilo navíc připadá i roztomilé či sexy, ženám zakulacené boky, větší zadeček či povolenější bříško přidělávají vrásky na čele. Většině žen se jejich postava, která jim byla nadělena do vínku, nelíbí. A to jen proto, že zkrátka neumí zvýraznit svou krásu! Nemusíte trávit hodiny v posilovně a trápit tam své tělo i sebevědomí až od omdlení, ani podstupovat poměrně bolestivé zákroky či držet nesmyslné diety. Stačí si jen umět pohrát s vaším oblečením!

Silnější boky, pas či stehna

Pokud vám příroda nadělila širší proporce v těchto oblastech, rozhodně se za ně nemusíte stydět. Umíte veškerou pozornost přitáhnout na vaše ostatní partie? Pokud ano, pak jste zvítězila! Máte-li s tím ale problém nebo zkrátka nevíte, jak zvídavé pohledy zaměřit na jiné partie, vložte své naděje do správně zvoleného oblečení. Zatímco na dolních partiích těla byste měla nosit tmavší odstíny, horní polovinu těla si s klidným srdcem zahalte do odstínů světlejších. Barva je důležitá! Proč? Většina lidí si jako první všimne spíše světlých barev, ty tmavé se naopak ztratí. A to je vaším cílem, ne?

Jaké zvolit kalhoty?

Máte-li širší boky a stehna, zaměřte svou pozornost na co nejdelší kalhoty, které jsou dole trochu rozšířené. Jakékoliv zkrácené délky vám zbytečně postavu zkrátí a přidají vám na objemu. Rozhodně se vyhněte doplňkům určeným do těchto partií, jako jsou například výrazné pásky či jiné ozdoby. Příliš vám neprospějí ani plisované kalhoty či modely s širokým pasem, vhodné nejsou ani kalhoty s velkým počtem kapes.

Velká prsa či širší ramena

Trápí vás široká potažmo spíše chlapecká ramena? Nezoufejte, i tato část těla se dá velice snadno opticky zeštíhlit! Zaměřte svou pozornost na světlejší dolní části oblečení. Topy s širokými ramínky, roláky ani blůzky s dekoracemi v horní části vám rozhodně lichotit nebudou. Chcete-li nosit topy, pak jedině se špagetovými či překříženými ramínky. A co se většího poprsí týče? To je část těla, na kterou se většina silnějších žen snaží upozornit. Je to jejich chlouba, proto by měla být i vaše. Nenoste svršky s výstřihy až ke krku, bolerka a krátké bundičky jsou pro vás doslova pasé.
Magda Autor Magda