Úvodní stránkaČlánky za měsíc listopad 2017

Články

lis
30

Fenykl obecný

v rubrikách Hobby a zahrada, Zdraví štítky Bylinky, Zdraví

Dalo by se říct, že já a tahle bylinka jsme teď poslední měsíc nerozluční přátelé. No vážně. Piji fenyklový čaj každý den a myslím, že mé dceři při bolestech bříška dost pomáhá. Doporučuji ho tedy každé mamince, kterou trápí nedostatek mateřského mléka či bolesti bříška jejího dítěte. 

lis
27

Vánoční dekorace - obří papírová hvězda

Toto patří mezi nejefektnější domácí tvoření, jaké jsem kdy dělala. Stálo mě to minimum práce i času a přitom výsledek je dokonalý.

lis
26

Ledová lucerna

Sníh je stále v nedohlednu, ale mráz umí také krásně kouzlit. Dokonce dokáže vytvořit lucernu, jakou by i nejšikovnější sklenář stěží vyrobil.

lis
25

Adventní svícen

od Lenka v rubrikách Hobby a zahrada štítky Advent, Tip na Vánoce, Vánoce

Letošní adventní svícen jsem pojala trochu netradičně, i když díky přírodním materiálům tak možná ani nepůsobí. No, ale dát si kus polene na jídelní stůl, co je to za nápad?

lis
20

Z knihovničky pro děti popáté

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, knihy, Tip, Tip na Vánoce, Dárek, čtení

Již dlouho jsem nenapsala o nových tipech na dětskou knížku, tentokrát to budou spíš kousky na které se s B. teprve chystáme a nebo by mohly být skvělým dárkem od Ježíška. No, posuďte sami.

lis
15

Světelná dekorační síť venkovní - 240 LED

od chlad v rubrikách Hobby a zahrada štítky Vánoce, Dekorace, Výzdoba

Dekorační světelná síť bude skvělou dekorací vaší zahrady, balkony či firemních prostor. Je vhodná na vnitřní i venkovní použití. Skládá se z 240 LED, které poskytují teplé bílé světlo.

lis
14

Co připomenout ke kojení?

od Dee v rubrikách Zdraví, O dětech štítky Kojení, děti, dětství, rodiče, mateřství

I svou druhou dceru jsem si přála kojit, což se nám zatím daří. Jen jsem si velmi brzy uvědomila, že už ne ve všem, co se kojení týče, jsem si tak jistá.

lis
8

Logopedie doma- učíme se Č

v rubrikách O dětech, Zdraví štítky logopedie, mluvení, děti, rodiče, učení

Troufnete si s námi na háčky? Prvním písmenkem bude Č!

lis
5

Trezor s numerickým kódem ASIST ST 17D

Trezor Asist s numerickým kód. Je vhodný pro uložení vašich šperků, peněz a důležitých dokumentů. Trezor má 4 řady a 3 sloupce tlačítek, pro volbu numerického kódu.

lis
1

Úhlová bruska ASIST AE3U90DN-1

v rubrikách GigaTech, Hobby a zahrada štítky Nářadí, Bruska, Dárek

Úhlová bruska ASIST z výkonným motorem 900 Wattů bude skvělým pomocníkem doma i ve vaši dílně. Můžete ji využít pro hrubé broušení nebo k řezání různých materiálu. Disponuje 12 tisíci otáčkami za minutu a navíc se perfektně drží díky ergonomické rukojeti.