Úvodní stránkaČlánky za měsíc leden 2017

Články

led
23

Jitrocel hojí rány

od Dee v rubrikách Hobby a zahrada, Zdraví štítky Bylinky, Zdraví, Zima

Jitrocele si málokdo cení, často po něm šlapeme nebo jej označujeme za plevel a přitom si právě tato bylinka skvěle poradí s odřeninami a drobným zraněním.

led
18

Vyladěné lyže Völkl 2016/2017

od chlad v rubrikách Sport štítky Lyže, Lyžování, Zima, Sport, Hory

Jako každý rok i v letošní sezóně přichází německý výrobce špičkových sjezdových lyží Völkl s inovovanými modely lyží, které zaujmou především sportovně založené lyžaře.

led
17

4 tipy pro šťastné maminky

od Dee v rubrikách O dětech štítky děti, Výchova, mateřství, rodiče, Rodina

Vždycky mě bavilo být maminkou. Pořád mě to baví a zcela naplňuje, i když někdy je toho prostě moc a já při tom všem štěstí zapomínám být šťastná.

led
16

Špaldové housky

od Lenka v rubrikách Hobby a zahrada štítky recept, Recepty, Pečení, Pečivo

O přípravě domácího pečiva jsme tu již psali: díky našim receptům jste si mohli vyzkoušet domácí kváskový chléb či nekynutý celozrnný chléb s kořením.

led
15

Jak si poradit, když hledáte chůvu pro dítě?

od chlad v rubrikách O dětech štítky děti, hlídání, inzerát, škola, rodiče

Doba je prostě taková – rodiče kvůli práci někdy nemohou ráno vodit děti do školky, ani je odpoledne vyzvednout a být s nimi doma. Dnes už není nic neobvyklého, že jsou členkami rodin chůvy. Jestliže ji také sháníte, přečtěte si více o tom, jak najít dokonalou Marry Poppins.

led
9

Proč zažívá smoothie takový boom?

od petr v rubrikách Zdraví štítky Zdraví, Ovoce, Drink, Výživa

Vypadá to, jako by se gastronomie vracela ke kořenům, kdy stačí jen spojit některé potraviny a bez tepelné úpravy je jen rozmixovat a pozřít.

led
6

Jak nejlépe naučit dítě lyžovat?

od petr v rubrikách O dětech štítky Lyže, Lyžování, děti, Zima

Chystáte se letos na zimní dovolenou se svými dětmi? Chcete, aby se vaše dítě letos již naučilo lyžovat a mohlo si také vychutnávat skvělý pocit při jízdě na jezdovce. Kdy je nejvhodnější čas začít s dítětem lyžovat a jak ho nejlépe naučit základům?

led
5

Máte také novoroční předsevzetí? Jaká jsou nejčastější?

od petr v rubrikách Nezařazené štítky Nový rok, Předsevzetí

Příchod novéh roku mnoho z nás vybízí k tomu, abychom za loňským rokem udělali dlouhou a tlustou čáru a otevřeli novou kapitolu svého života.

led
3

Dárcem spermatu nemůže být každý. Sítem projde jen desetina zájemců!

od chlad v rubrikách Zdraví, O dětech štítky Reprodukce, Dárce, Oplodnění

Darování spermií je často prezentováno jako jednoduchý typ přivýdělku. Stačí se dostavit do specializovaného centra a absolvovat poměrně nenáročný proces, na jehož konci dárce obdrží několik set korun. Pokud se vám to jeví jako příjemná brigáda „ pro každého“, nenechte se mýlit. Počet dárců není nijak valný, protože jen hrstka projde přísnými kritérii. V průměru jde o každého desátého muže.

led
1

Novoroční očista těla ve 2 snadných krocích

od chlad v rubrikách Zdraví štítky Zdraví, Nový rok, Předsevzetí

Možná i vás opět přepadlo mírné zatmění mysli a při novoročním přípitku jste si slíbili, jak začnete žít zdravý životní styl. Jenže takové sliby jsou velké chyby.