Úvodní stránkaČlánky za měsíc srpen 2016

Články

srp
31

Jak vše lépe organizovat

Už jdu zase do školy, a začínám vzpomínat na prázdniny, které mi poskytly dostatek času nejen pro zážitky s mojí dcerou, ale také pro organizování několika věcí v naší domácnosti - takových, na které celý školní rok zírám a děsně mě štvou, až dojde na to období, kdy MÁM ČAS.

srp
30

Zajímavosti Olomouckého kraje

od petr v rubrikách Cestování štítky Česko, Cestování, Olomouc, Kraje

Ačkoliv je turisticky nejnavštěvovanější oblastí Moravy Jihomoravský kraj, i ostatní kraje mají turistům co nabídnout. Konkrétním příkladem je Olomoucký kraj. Tento kraj se nachází na

srp
29

Zeleninové placičky s QUINOOU

od Lenka v rubrikách Hobby a zahrada štítky Recepty, Večeře, Zdraví

Snadný způsob, jak do masožravých členů rodiny dostat více zeleniny je výroba placiček. Schová se do nich kdeco a ani mlsné jazýčky na to nepřijdou a ještě si pochutnávají. Divy!

srp
25

Zajímavosti Karlovarského kraje

od petr v rubrikách Cestování štítky Cestování, Česko, Výlety, Kraje

Historie Karlovarského kraje je dána především jeho geografickou polohou a geografickou strukturou. Již od dob Středověku se v této oblasti těžilo stříbro a další rudy. Právě Karlovarský kraj je nejvýznamnější těžební oblasti Čech.

srp
23

Červené a bílé víno se vyrábí ze stejných hroznů

od petr v rubrikách Hobby a zahrada, Nové články štítky Víno, Pohoda, Léto, Drink

Mysleli jste si, že barva vína je dána barvou hroznů? Že červené víno se dělá výhradně z hroznů modrých (červených) a bílé víno jen z hroznů bílých? Jestli ano, jste na omylu, tedy alespoň částečném. Za naprosto totožných hroznů vína lze vyrobit červené, bílé i růžové víno. Jak je to možné?

srp
19

Povídání před spaním

od Dee v rubrikách O dětech, Nové články štítky děti, Výchova, rodiče, Rodina

Tohle je, myslím, pro každého rodiče prima, když si může povídat se svým potomkem o tom, jaký byl jeho den. Tedy já mám tyhle chvíle ráda, i když od tříleté holčičky se toho moc nedozvíte.

srp
18

Co dělat, když na vás zaútočí pes?

od petr v rubrikách Zvířata, Zdraví štítky Pes, Zdraví, Zranění

Situace, která může potkat každého z nás. Nezáleží na tom, zda bydlíte na vsi nebo ve velkoměstě. Setkání s cizím psem může být nepříjemné kdykoliv a kdekoliv. I když pes vypadá na prví pohled přátelsky a nevině, realita může být zcela jiná. Během vteřiny vás může napadnout.

srp
17

Jak vybrat správnou pálku na stolní tenis?

od petr v rubrikách Sport štítky Sport, Léto, Tenis

Na rozdíl od ostatních sportů pro stolní tenis není zapotřebí několik druhů výbavy za několik tisíc. Kromě sportovního a pohodlného oblečení kvalitních bot už potřebujete jen jediné, to nejdůležitější vybavení – pálku. Aby vám pálka dokonale vyhovovala, musí její výběr probíhat podle několika základních parametrů.

srp
15

Nezapomeňte na konci léta dobře pohnojit stromky a keře

od petr v rubrikách Hobby a zahrada štítky Zahrada, Stromy, Péče, Zahradnictví

Máte na zahradě svého domu velké množství stromků, keřů a ostatních okrasných dřevin? Chcete se o svou zahradu dobře starat, aby vám stromky dobře rostly, kvetly a rodily?

srp
14

Jak cestovat kolem světa doslova za pár korun?

od petr v rubrikách Cestování štítky Cestování, Levně, Dovolená

Zahraniční destinace jsou vhodné pro každého, a to bez ohledu nerozpočet. Pokud totiž nejste příliš vybíraví, můžete cestovat třeba na druhou stranu světa a to doslova za pár korun. Jak?