Čím prakticky vylepšit svá okna?

Úvodní stránkaČím prakticky vylepšit svá okna?
13.srpen 2017 od chlad v rubrikách Hobby a zahrada, Bydlení
štítky Bydlení, byt, Okna, Hmyz, Rolety, Reklama

Okna jsou v každém domě i bytě velmi důležitá, jelikož zajistí dostatečný přísun denního světla, stejně jako možnosti větrání. Pokud je máte nainstalována, podívejte se s námi na trojici tipů, kterými je můžete zajímavě, ale také prakticky vylepšit.

Žaluzie

Dnes součást oken, kterou má v podstatě každý. Není se čemu divit, jelikož jsou levné a mohou nabídnout i řadu pozitiv. Když se rozhodnete zvolit žaluzie, není problém vybírat i z řady barevných kombinací, aby se vám dokonale hodily do vašeho domu i bytu, právě podle toho, jakého celkového barevného nádechu budete chtít dosáhnout. A k čemu je na svých oknech využijete? Ideální volba, pokud potřebujete:

  • Soukromí
  • Udržet přijatelnou teplotu
  • Tmu

Sítě proti hmyzu

Zmínili jsme, že právě díky oknům můžete větrat, což je především v létě v podstatě nezbytností. Dodejme ale, že v tomto období riskujete i to, že se vám do interiéru může dostat létající hmyz. Třeba komáři, stejně jako vosy, nebo i mouchy. Jak na ně? Dobré je pořídit sítě proti hmyzu. Jedná se o velmi praktický doplněk okna, který nijak nesnižuje jeho funkci. Stále tak budete moci bez problémů větrat, a přitom létající, ale i lezoucí hmyz bude mít v okně neprostupnou překážku, přes kterou se nedostane.

Rolety

Poslední možností, jak vylepšit svá okna po stránce praktické i designové přinášejí rolety. Hodí se v noci, kdy potřebujete dokonalou tmu, stejně jako se hodí i ve chvíli, kdy hledáte zajímavý designový doplněk svých oken. Například vyhledávaná látková provedení jsou dnes velkým hitem. A to hlavně z toho důvodu, že mohou celkem dobře a zajímavě nahradit závěsy, které už postupně vycházejí z módy. A co u rolet také oceníte? Je to nejenom jejich snadná montáž, ale je to například i bohatý výběr, jak s ohledem na barvy, tak i různorodé materiály. K tomu přidejte příznivé ceny a je také jasné, že tato volba nezklame.

chlad Autor chlad