3 způsoby jak se donutit k hubnutí

Úvodní stránka3 způsoby jak se donutit k hubnutí
5.duben 2016 od petr v rubrikách Nové články, Sport, Zdraví
štítky Běhání, Česko, Fitness, Hubnutí, Zdraví, Životní styl
70% Čechů není spokojeno se svou současnou postavou. 50% osob je se svou postavou nespokojeno z důvodů větší váhy, než by si představovali. Týká se to i vás? Zkoušeli jste už několikrát hubnout a začít cvičit, ale po krátké chvíli jste to vzdali? S tímto problémem bojuje spousta z nás a mnoho lidí, kteří chtěli začít s cvičením a celkově lepším životním stylem, nevydrželo dlouhodobě. Máme pro vás 3 způsoby, jak se donutit k hubnutí a vydržet u něj.

Nestanovujte si dlouhodobé cíle

Pro většinu z nás bývá problém, že proces hubnutí je dlouhodobý. Dá se přirovnat k tunelu, kde není vidět konec. A právě vidina dlouhodobého procesu, který není u cíle mnoho lidí dokáže odradit od snahy. Rada zní – vnímejte každý den jednotlivě a berte ho jako samostatný. Nedívejte se dlouho dopředu, ale soustřeďte se na to, abyste se dnes najedli správně, nepřejedli se a zacvičili jste si. Tělo si po čase na zdravý životní styl zvykne a bude jej brát automaticky. Vždy uvidíte cíl, je na konci každého dne.

Fotka každý týden

Mnoho lidí také přestane brzy s cvičením a zdravou stravou, protože nevidí výsledky a tak si řekne, že je snaha zbytečná. I tady existuje tip, jak na to. Postavte se každý týden ve stejný den před zrcadlo jen ve spodním prádle a vyfoťte se. Pokud byste se do zrcadla jen dívali každý den, výsledky budou nepatrné a téměř nepostřehnutelné. Je to podobné jako u růstu dětí. Pokud jste s dítětem každý den, nezdá se vám jeho růst takový jako pro člověka, který se s dítětem měsíc neviděl a rozdíl vidí na první pohled zřetelně. Pokud budete porovnávat fotky své postavy, výsledky také uvidíte.

Zajděte k lékaři

Ve většině případů pomáhá i „léčba šokem“. Zajděte si za svým lékařem nebo přímo za výživovým specialistou a nechte si udělat kompletní vyšetření vašeho zdravotního stavu. Pokud by vaše nadváha nějak ohrožovala a komplikovala váš zdravotní stav, lékař vyhodnotí výsledky a sdělí vám veškerá rizika. Možnost vážných zdravotních komplikací je také velmi dobrým důvodem, proč změnit svůj životní styl a vydržet u této změny.
3 způsoby jak se donutit k hubnutí
3 způsoby jak se donutit k hubnutí
petr Autor petr